Slouceni casti v TC - problem

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Unmar
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2007-08-22, 04:28 UTC

Slouceni casti v TC - problem

Post by *Unmar »

Zdravim, mam nasledujici problem. Pri slouceni casti v Total Commandru vznikl soubor b-dgr.out. A s nim si nevim rady. Kdyz ho v Total Commandru otevru (normalne jako slozku) tak je v nem image, ale problem je v tom ze ho z b-dgr.out nemuzu nijak dostat. Zkousel jsem i u souboru b-dgr.out koncovku *.out smazat a nahradit *.rar, ale bez uspechu. Poradi te mi nekdo prosim...
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Co to zkusit přejmenovat na příponu .iso?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13061
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Alebo zistit, v akom formate ten subor vlastne je. TrID

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

Pokud jsem dobře hledal, tak se to vůbec nemá spojovat: "TO UNZIP THESE FILES: Right click and open with WinRar (don't use HJSplit!)"

Jestli je to jeden velký RAR soubor rozdělený např. v TC, tak první část začíná "Rar!" (při prohlížení v Listeru) a ostatní části budou začínat každá jinak. Jestli je to dělený RAR archiv, tak KAŽDÁ část začíná "Rar!". WinRAR (zkoušel jsem verzi 3.70) umí otevírat dělený archív s příponami 001, 002, atd., přes Alt-F9 (Extrahovat) to v TC jde také.

Ještě můžeš zkusit Universal Extractor.
Post Reply