ikony v 7.0

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

hozjacz,
jak bych tedy mohl změnit tu žlutou krabičku např. na ikonku, co přidává do Win standardně WinRAR?
No, ako sme sa s Lefteous-om zhodli, momentalne to bude asi tazsie. Ono totizto velka vacsina ikon v TC sa da nahradit pomocou ICL suboru, obsahujuceho nove ikony (nejake najdes na http://www.totalcmd.net aj na http://en.totalcmd.pl ), avsak nenasli sme ICL so sucasnymi ikonami TC, ze by stacilo nahradit iba tu balickovu. Ak by si vytvoril prazdne ICL a dal do neho iba tu WinRARovsku na spravne miesto, nie som si isty, ci by to slo. Takze asi by si musel napisat autorovi, ci by ti taku ICL neposlal, pripadne ci by ju nezverejnil.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Este doplnenie - ak chces mat pri archive, ktory TC pozna pomocou pluginu (teda nie sam od seba, ako napr. rar alebo zip) ikonu asociovaneho programu, napis do wincmd.ini do riadku s nazvom daneho pluginu cislo o 256 vacsie, nez tam je (teda ked tam je 10, tak tam daj namiesto toho 266).

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
hozjacz
Junior Member
Junior Member
Posts: 8
Joined: 2007-08-08, 20:07 UTC

Post by *hozjacz »

totcmd wrote:...Pouze TIP
Já jsem také trochu řešil archivy - jejich rozlišení podle typu - ikony jsem ponechal stejné (žlutý balík) akorát jsem změnil barvy u názvů souborů (.zip, .rar, .iso,...) v Konfigurace - Barvy - Definice barev pro jednotlivé typy souborů... a pak mi to přišlo už zcela ok...
JJ, zajímavé řešení. Sice to není to pravé ořechové, ale rozhodně to zkusím - alespoň nějaké odlišení... Díky za tip.
Hacker wrote: Este doplnenie - ak chces mat pri archive, ktory TC pozna pomocou pluginu (teda nie sam od seba, ako napr. rar alebo zip) ikonu asociovaneho programu, napis do wincmd.ini do riadku s nazvom daneho pluginu cislo o 256 vacsie, nez tam je (teda ked tam je 10, tak tam daj namiesto toho 266).
No tak toto je skvělé, ale pouze otevírání ISO souborů mám přes Plugin - RAR i ZIP mi TC otevírá sám o sobě. Takže tam nevim jak ikonku dostat...
Alespoň že ta ikonka ISO souboru se změnila na to, co mám ve Win nastaveno (ISO ikonka mě mátla nejvíc). Důsledkem této změny je to, že se ISO soubory nyní automaticky otevírají v asociovaném programu a ne přímo v TC pomocí pluginu. Jak jej (za např. přidržení nějaké klávesy) můžu zpátky otevírat v TC a zároveň aby si ponechal správnou ikonu...
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Jak jej (za např. přidržení nějaké klávesy) můžu zpátky otevírat v TC a zároveň aby si ponechal správnou ikonu...
Ctrl-PageDown. :)

HTH
roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
hozjacz
Junior Member
Junior Member
Posts: 8
Joined: 2007-08-08, 20:07 UTC

Post by *hozjacz »

Hacker wrote:Ctrl-PageDown. :)
Aha, asi to byl lama dotaz, ale já to nevěděl. Díky moc

U ISO souborů to funguje skvěle. Teď mi ještě prosím poraďte nějaký dobrý plugin pro ZIP a RAR archivy abych mohl tuto změnu udělat taky... - potřebuju ale, aby se mi otevíraly ve WinRARu. Díky (já vim, jsem asi děsnej... :oops: :oops: :oops: )
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Teď mi ještě prosím poraďte nějaký dobrý plugin pro ZIP a RAR archivy abych mohl tuto změnu udělat taky
Pre RAR mozes pouzit fhRAR, pre ZIP zial asi nic neexistuje. I ked, mozno ho mozes skusit pouzit s pluginom 7Zip, mozno to pojde.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
hozjacz
Junior Member
Junior Member
Posts: 8
Joined: 2007-08-08, 20:07 UTC

Post by *hozjacz »

Hacker wrote:Pre RAR mozes pouzit fhRAR, pre ZIP zial asi nic neexistuje. I ked, mozno ho mozes skusit pouzit s pluginom 7Zip, mozno to pojde.
No tak jsem ho zkusil a bohužel ten ve wincmd.ini nemá žádné číslo, ke kterému by šlo přidat oněch 256 a samotných 256 taky nefunguje.... (nebo něco dělám špatně)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Nuz, potom ti neviem poradit, kedze fhRAR nepouzivam, ale najskor asi naozaj robis nieco zle, kedze kazdy packer plugin musi mat vo wincmd.ini svoj riadok s cislom.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply