"Spusteni pouze jedne instance" nefunguje

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
Ricrd
Junior Member
Junior Member
Posts: 18
Joined: 2007-02-12, 11:48 UTC
Location: Ostrava, Czech Republic

"Spusteni pouze jedne instance" nefunguje

Post by *Ricrd »

Nechci zakládat nový topic, tak to píšu sem. S novou verzí TCMD 7.03 se mi objevil celkem neškodný bug. Asi 2x, 3x se stalo, že se TCMD spustí 2x a pritom mám zaškrtnuto "Umožnit spuštění pouze jedné instance programu Total Commander".

OS WinXP SP2 (osekané nLitem) + aktuální hotfixy. Se starší 7.02 se to na stejné konfiguraci nestalo.
#149931
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

[mod]Thread splitnuty z Pada niekomu TC pri pravokliku ked je jazyk CZ?

Hacker (Moderator)[/mod]
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ricrd,
Zakladaj prosim novy topic, ak tvoj prispevok nema s topicom, do ktoreho pises, nic docinenia.

Ohladom toho bugu, neviem povedat, tuto moznost nepouzivam. Je mozne, ze TC svoje okno nejakou nahodou pri spustani nenajde a namiesto jeho aktivacie spusti novy TC, ale neviem, co by to mohlo sposobovat. V 7.03 sa ohladom spustania TC zmenilo myslim iba toto:
history.txt wrote:30.03.08 Fixed: When using parameters /O /T /S to open just the target directory via command line in already running TC, keep the focus on the previously active panel
30.03.08 Fixed: When using parameters /O /T to open directories via command line in already running TC, keep the focus on the previously active panel if two paths are passed in
V inych forach som nevidel podobne bugreporty, ale budem na to pamatat, keby to niekto spomenul.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply