Ikony s !

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
slay
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2008-10-28, 09:04 UTC

Ikony s !

Post by *slay »

Mám takový problém, ani nevím jak jsem k tomu přišel. Když kliknu na disk (třeba D), tak se mi nezobrazí všechny složky. Musím kliknout na ikonu Switch Separate Tree, poklepat na DÉČKO a teprve potom se zobrazí všechny složky. Ty složky, které se normálně nezobrazují, tak mají červený vykřičník. Asi to jsou složky v kterých je systémový soubor. Ale i když všechno ze složky vymažu, tak to nepomůže. Někde jsem asi udělal chybu já, protože dříve jsem tento problém neměl.
Nevíte co s tím?
Díky
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Možná to pomůže - možná ne.

Zkopíruj si text z code do schránky ve windows...

Code: Select all

TOTALCMD#BAR#DATA
cm_SwitchHidSys

wcmicons.dll,79



2011
Potom klepni pravým tlačítkem myši do volného místa v tlačítkové liště v Total Commanderu (např. někde vedle ikony poznámkového bloku) a z místní nabídky dej vložit...

Vytvoří se ti ikona prázdného listu s vykřičníkem s funkcí:
Zobrazit/Skrýt - Skryté a systémové soubory

Funguje jako přepínač...

Zkus si s ní pohrát a dej vědět jak se to projevilo...


PS
Pokud jsi povolil zobrazení skrytých a systémových souborů (nebo zakázal) tak TC si toto nastavení pamatuje... Možná někde zabloudil a teď si to zobrazuje jak chce. Vloženým tlačítkem (přepínačem) bys mohl postoupit v hledání chyby dál.

Snad to pomůže a dej vědět jak si dopadl.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

slay,
Ono sa to da aj cez Configuration - Options - Display - Show hidden/system files (for experts only!).

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
slay
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2008-10-28, 09:04 UTC

Post by *slay »

totcmd wrote:Možná to pomůže - možná ne.

Zkopíruj si text z code do schránky ve windows...

Code: Select all

TOTALCMD#BAR#DATA
cm_SwitchHidSys

wcmicons.dll,79



2011
Potom klepni pravým tlačítkem myši do volného místa v tlačítkové liště v Total Commanderu (např. někde vedle ikony poznámkového bloku) a z místní nabídky dej vložit...

Vytvoří se ti ikona prázdného listu s vykřičníkem s funkcí:
Zobrazit/Skrýt - Skryté a systémové soubory

Funguje jako přepínač...

Zkus si s ní pohrát a dej vědět jak se to projevilo...


PS
Pokud jsi povolil zobrazení skrytých a systémových souborů (nebo zakázal) tak TC si toto nastavení pamatuje... Možná někde zabloudil a teď si to zobrazuje jak chce. Vloženým tlačítkem (přepínačem) bys mohl postoupit v hledání chyby dál.

Snad to pomůže a dej vědět jak si dopadl.
Díky. Aspoň nemusím furt otvírat option. Mě zaráží to, že dříve jsem tento problém neměl. Kouknul jsem do druhého pc, tam je to taky v poho.
Ještě jednou dík za pomoc.
Post Reply