Nastaveni Listeru

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
Ricrd
Junior Member
Junior Member
Posts: 18
Joined: 2007-02-12, 11:48 UTC
Location: Ostrava, Czech Republic

Nastaveni Listeru

Post by *Ricrd »

Mám dva dotazy ohledně Listeru.

1. Jak nastavit Lister, aby v případě mp3 souboru přednostně přehrál soubor?

Zmáčknu F3 a Lister nejprve načte anytag plugin (info z ID3 tagu) a pak musím zmáčknout "4", aby začal přehrávat. Chtěl bych to nastavit obráceně.

2. Jak uložit mnou nastavenou velikost okna Listeru, když je v režimu přehrávání souboru? Ať se vejde do titulku okna cesta i s nazvem souboru. Pokaždé to roztahovat je otravné.

Ričrd.
#149931
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ricrd,
1. Jak nastavit Lister, aby v případě mp3 souboru přednostně přehrál soubor?

Zmáčknu F3 a Lister nejprve načte anytag plugin (info z ID3 tagu) a pak musím zmáčknout "4", aby začal přehrávat. Chtěl bych to nastavit obráceně.
Na to tusim sluzi string "FORCE" v definicii plugin stringu vo wincmd.ini. Je dost mozne, ze sa to da nastavit aj v TC Plugins Managerovi. Este som to ale nikdy neskusal.
2. Jak uložit mnou nastavenou velikost okna Listeru, když je v režimu přehrávání souboru? Ať se vejde do titulku okna cesta i s nazvem souboru. Pokaždé to roztahovat je otravné.
Hm, ak to nejde pomocou Options - Save position v Listeri, tak zial neviem ako, a vobec ci.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
kamowski
Junior Member
Junior Member
Posts: 43
Joined: 2006-08-25, 08:44 UTC
Location: slovakia

Post by *kamowski »

nainštaluj:
1) wlx_mmedia
2) wlx_mmfactory
v takom poradí, stlač F3, v Options zaškrtni "Autostart player" a je to :D
culinko
Junior Member
Junior Member
Posts: 19
Joined: 2008-10-28, 20:05 UTC

Post by *culinko »

ja mam k tejto teme tiez otazku, ale opacneho razu. kde sa da nastavit, aby mi lister ukazal obsah suboru aj pri mp3 ci avi? aby ho neprehral ako to robi teraz. dik
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

culinko,
V Listeri Options - Configure - Multimedia (AVI, WAV, ...).

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply