winrar rozbalovani-always on background

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

winrar rozbalovani-always on background

Post by *Terka »

Jde u rozbalovani winrarem (alt-f9) nejak nastavit always on background?
A to i u vice rozbalovanych souboru?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Vyskusaj rozne varianty AlwaysUnpackInBackground. :)

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

Diky. Mela jsem sice spravne
AlwaysUnpackInBackground=3,
ale nestacilo to. :?
Pomohlo dat do options:
C:\...\WinRAR.exe -ibck

-ibck spustit WinRAR na pozadí
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Terka,
Hm, no, neviem, u mna to funguje. Spusti sa WinRAR a je vidiet v taskbare, ale nie je v popredi, pred TC. -ibck by mal sposobovat, ze sa spusti v Trayi, vedla hodiniek.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

nevim...
no nevadi, hlavne ze to funguje!
mab007
Junior Member
Junior Member
Posts: 20
Joined: 2008-09-02, 23:10 UTC

Post by *mab007 »

Bylo by dobré nejen winrara posílat na pozadí, ale všeobecně umožnit více věcí na pozadí, aby se kvůli určitým zdlouhavým operacím nezablokovalo používání TC do doby, kdy se zlotřilá operace dokončí. Pokud souhlasíte, můžete případně hlásnout v anglických hlasováních, kde mám anketu.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

mab007 wrote:Bylo by dobré nejen winrara posílat na pozadí, ale všeobecně umožnit více věcí na pozadí, aby se kvůli určitým zdlouhavým operacím nezablokovalo používání TC do doby, kdy se zlotřilá operace dokončí. Pokud souhlasíte, můžete případně hlásnout v anglických hlasováních, kde mám anketu.
Jaj, asi jsem hnidopich... :?
Prosím, když už odkazuješ na svou anketu, tak příště prosím rovnou s živým linkem:
Anketa mab007

Jinak osobně jsem za, i když mi to vlastně nevadí - vetšinou mám otevřeno více instancí programu TC. :wink:
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Ricrd
Junior Member
Junior Member
Posts: 18
Joined: 2007-02-12, 11:48 UTC
Location: Ostrava, Czech Republic

Post by *Ricrd »

Jde dát na pozadí okno průběhu, které vyskočí, pokud rozbaluji více RAR archivu najednou? Zkoušel jsem všechny varianty AlwaysUnpackInBackground, ale bezúspěšně. Viz obrázek:

Image: http://img235.imageshack.us/img235/1083/tcmdrarsu4.png
#149931
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ricrd,
Jde dát na pozadí okno průběhu, které vyskočí, pokud rozbaluji více RAR archivu najednou? Zkoušel jsem všechny varianty AlwaysUnpackInBackground, ale bezúspěšně
Ak to nejde s AlwaysUnpackInBackground, tak budes musiet v Configuration - Option - Packer vypnut Use internal un-RAR if possible (a nainstalovat a nakonfigurovat WinRAR).

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Ricrd
Junior Member
Junior Member
Posts: 18
Joined: 2007-02-12, 11:48 UTC
Location: Ostrava, Czech Republic

Post by *Ricrd »

Hacker wrote:Ak to nejde s AlwaysUnpackInBackground, tak budes musiet v Configuration - Option - Packer vypnut Use internal un-RAR if possible (a nainstalovat a nakonfigurovat WinRAR).

HTH
Roman
Ale já to mám nastaveno, tak jak píšeš. To okno se Storno tlačítkem pořád visí a když kliknu na storno, tak to spustí tolik instancí WinRARu, kolik je označených archivu.

Code: Select all

[Configuration]
AlwaysUnpackInBackground=2

[Packer]
InternalUnrar=0
RAR=%PROGRAMFILES%\WinRar\WinRAR.exe -ibck
#149931
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ricrd,
Ale já to mám nastaveno, tak jak píšeš. To okno se Storno tlačítkem pořád visí a když kliknu na storno, tak to spustí tolik instancí WinRARu, kolik je označených archivu.
Hm, mas pravdu. Tak to asi nejde.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply