Vlastní sloupec s jednoduchou editovatelnou hodnotou

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
petusek
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-03-31, 19:25 UTC

Vlastní sloupec s jednoduchou editovatelnou hodnotou

Post by *petusek »

Ahoj všem!

Mám celou řadu dokumentů, u nichž by se mi občas hodilo seřazení dle data vzniku - tedy nikoliv vzniku SOUBORU, nýbrž dokumentu (knihy, eseje apod.) jako takového (např. PDF, ale je to jedno). Je možné vytvořit si sloupeček, dejme tomu s názvem "Napsáno", kde bych si sám mohl vkládat data sepsání/vydání dokumentu - třeba pouhým dvojklikem (tak jak to dělám s názvem souboru) - a pak podle toho soubory řadit?

Většinou mám PDFka seřazená podle názvu, protože zleva mám PŘÍJMENÍ, JMÉNO (autora/ů), ROK, Název...tak se mi seskupují díla dle autora. Někdy jde třeba o určitou vědeckou oblast, v níž je patrný vývoj, tak bych chtěl ty soubory seřadit podle data vydání, nikoliv autora...

Adresáře to neřeší, protože ty mám podle tematických okruhů (jazykových rodin v mém případě ;-)).

Nebo na tohleto existuje nějaký zásuvný modul?

Díky za rady!

P.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

petusek,
Dalo by sa to vyriesit komentarmi Ctrl-Z, Ctrl-Shift-F2, a nejakym Custom columns view, ktory by zobrazoval tc.comment.

HTH
Roan
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
petusek
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-03-31, 19:25 UTC

Odpov.

Post by *petusek »

Jojo, díky. Před chvílí jsem na to přišel. Ale to pochopitelně řeší jen jedno pole. Přesto ještě jednou děkuji, i to mi zatím pomůže! :-)

P.
Post Reply