Nazov doplnku?

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
janikeskimacik
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2009-04-19, 06:50 UTC
Location: Martin, Slovakia

Nazov doplnku?

Post by *janikeskimacik »

Nazdar ludia, raz som videl doplnok pre TC, ale neviem ako sa vola, vedeli by ste mi s tym pomoct? Ide o to, ze po stlaceni CTRL+Q ukazalo nielen objem adresara, ale aj grafy, ktory je najvacsi atd. Vie niekto nazov? Vdaka
Last edited by janikeskimacik on 2009-04-19, 19:41 UTC, edited 1 time in total.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj janikeskimacik,
VisualDirSize 1.2
VisualDirSize 1.3 beta 6
;)

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
janikeskimacik
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2009-04-19, 06:50 UTC
Location: Martin, Slovakia

Post by *janikeskimacik »

Fantazia, presne toto som hladal, :idea: VDAKA!!! Este mam taku otazku, dost casto prepinam medzi zobrazeniami, beznym - ked zobrazuje iba nechranene subory, a rozsirenym - ked zobrazuje aj skryte a systemove subory. Nechce sa mi stale chodit do Konfiguracia\Moznosti\Zobrazenie, nie je moznost pridat niekde na listu tlacidlo, ktorym by som si to prepinal :?:
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

janikeskimacik wrote:Este mam taku otazku, dost casto prepinam medzi zobrazeniami, beznym - ked zobrazuje iba nechranene subory, a rozsirenym - ked zobrazuje aj skryte a systemove subory. Nechce sa mi stale chodit do Konfiguracia\Moznosti\Zobrazenie, nie je moznost pridat niekde na listu tlacidlo, ktorym by som si to prepinal :?:
Ahoj,
jde to přes interní příkaz cm_SwitchHidSys (cm_SwitchHidSys=2011;Turn hidden/system files on and off).
Pro interní příkazy je možné vytvořit tlačítka na liště (Změna tlačítkové lišty->Příkaz->symbol lupy), případně je lze i přímo zadávat v příkazovém řádku. Seznam je také v souboru Totalcmd.inc.
janikeskimacik
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2009-04-19, 06:50 UTC
Location: Martin, Slovakia

Post by *janikeskimacik »

:D Parada, uz to mam, sice som sa trosku potrapil ale je to hotovo. DAKUJEM jvh :!:
Post Reply