Chyba barvy u tupu souboru

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
mmmmario
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2009-01-07, 11:31 UTC

Chyba barvy u tupu souboru

Post by *mmmmario »

Našel jsem chybku ve verzi 7.50b7.

Mám barevně zvýrazněné některé typy souborů (exe,bat,...),
použil jsem vyhledávání souborů ve složce (jenom jsem začal psát písmena a seznam souborů se začal filtrovat),
vybral jsem jeden .exe soubor,
dal F3, esc,
šipka doprava (abych začal psát do příkazového řádku),
do něj jsem napsal příkaz který spustil program v konzoli který přepsal ten exe soubor,
a ten ztratil svoji barvu.

Huh, doufám, že je to dost pochopitelný.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

mmmmario,
spustil program v konzoli který přepsal ten exe soubor
Ako ho prepisal? Na testovanie som si urobil "a.exe" ktoreho obsah bol "abcd". Dalej som si napisal program, ktory do a.exe pridal na koniec pismeno "e". Vyfiltroval som panel na *.exe, dal F3 na a.exe, Esc, sipku hore, aby som videl farbu toho suboru (to je rozdiel oproti tvojmu postupu), a spustil pozmenovaci program z prikazoveho riadku TC. Farbu to neovplyvnilo.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
mmmmario
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2009-01-07, 11:31 UTC

Post by *mmmmario »

Ten program byl "upx -d *" pro rozbalení UPX zapakovaného souboru. Nahrál jsem video, bude je k dispozici na

http://vbasic.borec.cz/tc.avi (8.2 MB)

ve videu používám pouze klávesnici, žádné ctrl+s, ale jenom písmenka, pro zrušení dialogu pro zadávání písmen esc, pro zrušení filtru esc, na konci pro obnovení obrazovky f2.

Souborů bylo přepsáno více, možná to bude způsobeno tím, že byl inkriminovaný soubor označen (focus) a po akci TC hlásil velikost 0B.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

mmmmario,
Hmm, neviem ti povedat. Skus napisat na anglicke forum, a pastni tam aj presnu definiciu toho *.exe atd. filtra z wincmd.ini a takisto ako mas nastaveny Refresh v options.
BTW: To video sa da spakovat pod 100 KB. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
mmmmario
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2009-01-07, 11:31 UTC

Post by *mmmmario »

Video z plochy pc jsem nahrával poprvé, později jsem si všiml, že má 200 fps.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

mmmmario wrote:Video z plochy pc jsem nahrával poprvé, později jsem si všiml, že má 200 fps.
To nevadi, ide skor o to, ze sa da spakovat, nemusis ho davat v .avi. Klikni hore na smajl v mojom predoslom prispevku.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply