Michal Pesek vs. totalcommander.cz

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
vala
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2009-06-23, 06:19 UTC

Michal Pesek vs. totalcommander.cz

Post by *vala »

Dobry den,
zajimalo by me, zda nekdo nemate zkusenosti s timto prodejcem. Chteli jsme zakoupit licence prio firmu na zalohovou fakturu, ta byla uhrazena, licence neprisli a tento clovek ma neustale zapnuty zaznamnik. Ani na emaily neodpovida. Pritom si matne vzpominam, ze v minule firme, kde jsem pracoval, jsme se touto formou k licencim dostali. Vsechnyu udaje o prodejci, vcetne fakturacnich, jsou na totalcommander.cz
Diky za odpoved
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj vala,
Nuz, tazko povedat. Bol nejaky dovod nekupit licencie od oficialneho distributora uvedeneho na oficialnej stranke TC? http://www.ghisler.com/resellers.htm

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
BOB_CMD
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2009-07-29, 07:08 UTC

Re: Michal Pesek vs. totalcommander.cz

Post by *BOB_CMD »

vala wrote:Dobry den,
zajimalo by me, zda nekdo nemate zkusenosti s timto prodejcem. Chteli jsme zakoupit licence prio firmu na zalohovou fakturu, ta byla uhrazena, licence neprisli a tento clovek ma neustale zapnuty zaznamnik. Ani na emaily neodpovida. Pritom si matne vzpominam, ze v minule firme, kde jsem pracoval, jsme se touto formou k licencim dostali. Vsechnyu udaje o prodejci, vcetne fakturacnich, jsou na totalcommander.cz
Diky za odpoved
Dobry den
Mam stejne zkusenosti. Obavam se, ze jsem poprve naletel pri nakupu pres NET podvodnikovi. Hodlam ucinit pravni kroky, aby nemohl napalit dalsi. Trestni oznamemi za podvod, ....... Neni to sice mnoho penez, ale pokud by napalil dalsi .... Pridas se?
Michal Pešek
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2009-08-19, 16:25 UTC

Re: Michal Pesek vs. totalcommander.cz

Post by *Michal Pešek »

Omlouvám se všem, kterým jsem způsobil komplikaci při dodání licencí programu Total Commander. Bohužel k těmto komplikacím došlo souhrou několika událostí, kdy během mojí nepřítomnosti došlo k výpadku serveru, který zprostředkovává automatické vyřízení Vašich objednávek a ja jsem bohužel tento výpadek nezaregistroval. Uznávám, je to moje chyba a nechci se vymlouvat na techniku. Bohužel tyto výpadky se stále opakují a v současnosti pracujeme na výrazném zlepšení spolehlivosti našeho systému a přesunu na jiné servery. K dnešnímu dni jsou všechny objednávky již vyřízené a odeslány všem, kteří jste provedli objednávku.
Zdenek Suchy
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2009-11-04, 10:13 UTC

Post by *Zdenek Suchy »

Dobry den, zeby se situace opakovala? Ja mam zatim podobnou zkusenost jak uzivatel "vala". Po radnem uhrazeni zalohove faktury a slibovanemu doruceni objednaneho SW - total commander se nic nedeje. Je to zatim 3 dny po slibovanem doruceni tohoto SW. Ale nelibi se mi takoveto jednani... Verim, ze se objednaneho SW brzy dockam.
Zdenek Suchy
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2009-11-04, 10:13 UTC

Post by *Zdenek Suchy »

Zdravim, tak o podvodnika se nejedna, jen to chce opravdu strpeni.... Total commanderu jsem se dockal
Post Reply