enter po alt+tab

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
culinko
Junior Member
Junior Member
Posts: 19
Joined: 2008-10-28, 20:05 UTC

enter po alt+tab

Post by *culinko »

nejaka sanca, ako nastavit, aby to nechcelo enter po alt+tab ked je totalcmd minimalizovany? nikde v moznostiach ani ini subore som to nenasiel, dik :)

edit: a nevie niekto, kde nastavit, aby sa mi nezobrazoval progress bar, ked podrzim prave tlacitko mysi a chcem pozriet nastavenia suboru? aj to by mi dost pomohlo :)
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Netuším jak to funguje tobě... já stisknu alt+tabulátor - vše držím stisknuté (pak opakovaným "tab" nastavím program - TC) a když pak vše pustím tak se aktivuje daný program. Žádný Enter nepoužívám.

XP pro sp3

PS
Pokud jsem ovšem dobře pochopil zadání. ;-)

Pokud ovšem minimalizuješ TC do oznamovací oblasti hlavního panelu, pak se Enter musí stisknout. :-(
Řešením je tedy zrušit odpovídající zatržítko:
Konfigurace - Možnosti - Funkce - druhá položka shora...
Last edited by totcmd on 2009-11-21, 14:11 UTC, edited 2 times in total.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

culinko,
nejaka sanca, ako nastavit, aby to nechcelo enter po alt+tab ked je totalcmd minimalizovany?
Ak je TC v trayi, tak myslim, ze to inak nejde.
restoring from system tray by Alt+Tab - why not every time?
Offtopic delphi question
kde nastavit, aby sa mi nezobrazoval progress bar, ked podrzim prave tlacitko mysi
wincmd.ini
[Configuration]
ContextProgress=0

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
culinko
Junior Member
Junior Member
Posts: 19
Joined: 2008-10-28, 20:05 UTC

Post by *culinko »

dik, contextprogress funguje.

praveze ten enter vzdy musim stlacit, ak pouzivam alt+tab, ked restorujem z traya. skoda, ze to nejde bez toho enteru bez externej aplikacie...
Post Reply