Ceska napoveda pro Total Commander 7.50a

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Ceska napoveda pro Total Commander 7.50a

Post by *totcmd »

Česká nápověda pro Total Commander 7.50a

Aktualizovanou českou nápovědu pro Total Commander 7.50a stáhnete na adrese:
http://total-commander.eu/ceska-napoveda-pro-total-commander


Na adrese http://total-commander.eu/ceska-napoveda je webová verze české nápovědy pro Total Commander s možností psaní komentářů.
Webovou verzi jsem vytvořil proto, že relativně často poskytuji pro Total Commander podporu v různých fórech a chyběla mi možnost přímého odkazu na konkrétní část nápovědy. Takže, používejte dle uvážení. :-)

Pokud v české nápovědě pro Total Commander najdete nějakou nesrovnalost, napište ji sem do fóra, nebo vyhledejte odpovídající stránku ve webové verzi a napište ji tam do komentářů.
Zkušenější mohou pro vyhledání konkrétní stránky požít seznam všech souborů nápovědy, který je seřazen dle obsahu.

Pokud nebudete něčemu (nejen) z nápovědy pro Total Commander rozumět a bude to třeba i něco zcela základního, nestyďte se zeptat.
Proč?
Občas se starám o relativně dost počítačů a "čučím" uživatelům "přes rameno" jak s programem Total Commander pracují...
Často z čučení vznikne otázka:
"Hele, proč se nezeptáš ve fóru?"
Dostávám odpověď typu: "Víš, já se tam i kouknul, ale bylo to tam 'ňáký' moc odborný, tak jsem se radši nezeptal."
Nebojte se, ptejte se - klidně i na "banální" záležitosti. Třeba to mě/někoho inspiruje k napsání nějakého článku "pro úplné začátečníky".

Web http://total-commander.eu je postavený na redakčním systému Drupal a umožňuje psaní článků všem přihlášeným uživatelům. Pokud se budete chtít podělit o nějakou zkušenost/informaci související s programem Total Commander nebo "obecně" se správou souborů, tak neváhejte - pište a zveřejněte.

Zdravím Martin

PS
Nápověda není dílo mé... ;-)
Aktualizace by se nezdařila bez největšího "pašáka" Iv@na a našeho "super" moderátora Hackera. Oběma tímto moc děkuji.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
paulo
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2007-04-18, 14:30 UTC

Post by *paulo »

Ahoj, diki moc za napovedu...

Mal by som jednu otazku, ako sa da nastavit velkost textu v napovede? Pretoze pri rozliseni 1440x900 je text necitatelne malicky...:-(
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

paulo wrote:Ahoj, diki moc za napovedu...

Mal by som jednu otazku, ako sa da nastavit velkost textu v napovede? Pretoze pri rozliseni 1440x900 je text necitatelne malicky...:-(
V zobrazené nápovědě je v horní části okna ikona Písmo (3 zprava). Touto ikonou si můžeš písmo zvětšit či zmenšit dle potřeby.

O zobrazení nápovědy (souboru *.CHM) se stará Internet Explorer.
Proto je tu jistá provázanost přímo s velikostí písma nastavenou v Internet Exploreru.
Takže změnou velikosti písma v IE, někdy změníš i velikost písma v nápovědě... a naopak - prostě kolotoč ;-)

Pokud bys měl pořád problém, dej vědět. Zkompilovat nápovědu s větším písmem je práce na pár sekund...

Zdravím Martin

PS
Jinak se problém s velikostí písma se řešil ZDE.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
paulo
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2007-04-18, 14:30 UTC

Post by *paulo »

dakujem, za upozornenie, mal som stiahnutu starsiu verziu napovedy, stiahol som aktualnu aj je to vsetko ok, este raz vdaka
Post Reply