Problem TC 7.50a - drag&drop

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
nopinop
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2009-12-02, 13:48 UTC

Problem TC 7.50a - drag&drop

Post by *nopinop »

ahoj

neřešili jste někdo problém TC 7.50a - drag&drop - jde kopírovat/přesouvat mezi panely TC, ale nejde ukládat nikam jinam /na plochu, do přílohy pošty, ../ což před instalací této verze určitě běželo.... taky přestal fungovat tcburner, ale to se skoro dá přežít.

dík za nápady

win xpsp3cz, administrator rights, tc 7.50a
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj nopinop,
win xpsp3cz
64-bit nahodou?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
mab007
Junior Member
Junior Member
Posts: 20
Joined: 2008-09-02, 23:10 UTC

Post by *mab007 »

Tento problém bohužel vzniká. Ne, nemám 64bit verzi. Pomáhá jen zavřít a pustit znovu, jiné řešení jsem zatím nenašel. Problém se vyskytuje od verze 7.50a.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

mab007,
Hm, nic mi nenapada. Jedine pouzit Process Monitor.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
mab007
Junior Member
Junior Member
Posts: 20
Joined: 2008-09-02, 23:10 UTC

Post by *mab007 »

Na ProcessMonitor mrknu, ale neočekávám žádné skandální odhalení. TC nezatuhne, nepřestane reagovat, ne, jede naprosto funkčně dál, ale nedocílíš vyvolání funkce Drag&Drop, neukáže se ti ikonka a přesunování kamkoliv neprovede přenos soboru/adresáře. Tohle bude bude bug nebo featura v TC. Je to další nepříjemné chování, začínám mít pocit, že TC se hodlá vydat na cestu z kopce a to by mne, jako dlouholetého uživatele, mrzelo. TC je jeden z mála softwarů, jejichž kvalita mne přesvědčila a zaplatil jsem si hned dvě licence.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

mab007,
neukáže se ti ikonka a přesunování kamkoliv neprovede přenos soboru/adresáře
Handling drag&drop ma na starosti ciel, takze ak tahas z TC niekam inam, tak to TC nema v rukach, ci to pojde alebo nie. Z inych programov ide drag&drop na plochu?
S niecim typu LiteStep si sa nahodou nehral?
Skusal si znova so starou verziou (7.04a), ci to s nou urcite funguje?
Vyskusaj aj s prazdnou ini, totalcmd.exe /i=.\fresh.ini

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
mab007
Junior Member
Junior Member
Posts: 20
Joined: 2008-09-02, 23:10 UTC

Post by *mab007 »

Hacker wrote:
1) Handling drag&drop ma na starosti ciel, takze ak tahas z TC niekam inam, tak to TC nema v rukach, ci to pojde alebo nie. Z inych programov ide drag&drop na plochu?

2) S niecim typu LiteStep si sa nahodou nehral?

3) Skusal si znova so starou verziou (7.04a), ci to s nou urcite funguje?

4) Vyskusaj aj s prazdnou ini, totalcmd.exe /i=.\fresh.ini

HTH
Roman
1) Ad přesun, neobjeví se zástupná ikonka pro tažení souboru, tj. nefunguje to ani v TC samotném z okna do okna,
navíc handling může mít na starosti OS Win, nicméně handling systém zvládá už od Win95 možná až dosud, je to
základní funkčnost systému a ano, i v případě, kdy mi to v TC nejde, tak to zkusím třeba z průzkumníka
do winampa a tato cesta průzkumník->OS->winamp funguje, čili po stránce OS vše v pořádku.

2) LiteStep, WindowsBlind apod. jsem si hrával ještě na fakultě, ale to už je 5 let, od té doby si nehraju,
teď už jen bohatnu(vtip). :-)

3) Verzi nižší, 7.04 apod. mám v plánu, protože těch chyb se vyrojilo více, například segfault po vyvolání
popupu nad některými soubory.


4) Vyzkoušet prázdnou ini, to mohu zkusit, ale až po svátcích, no pokud nezapomenu, zkusím.
Post Reply