Problém s kontextovým menu

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Zanys
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-06-27, 21:18 UTC

Problém s kontextovým menu

Post by *Zanys »

Zdravím,
mám menší problém, v klasickém kontextovém menu mám možnost Odeslat a pak na výběr několik možností, hojně používám možnost Bluetooth. Tato nabídka mi přestala fungovat jen v TotalCMD, mám tam možnost bluetooth bez ikony a když chci odeslat soubor tak se mi zobrazí hláška, že fsquirt.exe nelze najít, jinde mi to funguje (např. průzkumník apod.) Jen v TotalCMD ne... :( Zkoušel jsem úpravu kontextového menu, ale nevím jestli pro TotalCMD je nějaké zvláštní nastavení. Předem díky za odpověď.

Mám Win 7 Ultimate 64bit.
Sob
Power Member
Power Member
Posts: 941
Joined: 2005-01-19, 17:33 UTC

Post by *Sob »

To bude tim, ze jedinej fsquirt.exe je v 64bitovym c:\Windows\System32, ale TC jako 32bit program ho nevidi.

Na prvni pohled se zda, ze funguje vytvoreni linku:

Code: Select all

mklink c:\Windows\SysWOW64\fsquirt.exe c:\Windows\system32\fsquirt.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Zanys
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-06-27, 21:18 UTC

Post by *Zanys »

Díky moc, už je mi to jasný :-) Jen to vytvoření linku moc nechápu?
Sob
Power Member
Power Member
Posts: 941
Joined: 2005-01-19, 17:33 UTC

Post by *Sob »

Problemy mivaji vic moznych reseni. S linkem je to prvni co me napadlo, protoze menu Odeslat normalne nepouzivam, takze jsem nevedel, ze polozky v nem jsou jednoduse pristupny na disku jako .lnk soubory. No a kdyz system 32bitovym programum ukazuje ve skutecnosti obsah SysWOW64 jako system32, tak nejjednodussi bylo zaridit, aby tam byl fsquirt.exe k nalezeni. Ale lepsi je asi zmenit ten .lnk jak pise Hacker.
Post Reply