Chyba v CZ prekladu

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
mysteriouss
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2011-09-14, 14:06 UTC

Chyba v CZ prekladu

Post by *mysteriouss »

Při přesouvání souborů se v dialogových oknech objevuje místo textu "Přesunout" text "Odstranit" viz. obrázek.

z důvodu nemožnosti vložit obrázek ho sem přidám zítra.
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Ahoj.
Jakou verzi TC používáš?
Jaký text se při přesouvání souborů zobrazuje, když přepneš uživatelské rozhraní programu do angličtiny?

Čekám na přiložený obrázek...
mysteriouss
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2011-09-14, 14:06 UTC

Post by *mysteriouss »

omlouvám se za zpoždění s dodáním screenů

verzi používám nejnovější (no beta) 7.56a

po přepnutí do anglického rozhraní se ukázalo, že překlad je "chybný" kvůli chybnému textu v angličtině. :)

CZ

Code: Select all

img713. imageshack. us/img713/7066/62737991. jpg
EN

Code: Select all

img402. imageshack. us/img402/6425/38571600. jpg
PS: v lincich na screeny jsem udelal za každou tečkou mezeru ... spam filtr mi jinak nedovolil vkladat url tak snad se nebudete zlobit, že jsem jej takovým způsobem obešel :lol:
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Ono je to v podstatě správně, protože při přesouvání souborů dochází nejprve k jejich překopírování, a když to proběhne v pořádku, jsou z původního umístění odstraněny.

Pokud nechceš, aby se uvedená okna s potvrzením odstranění souborů zobrazovala, zaškrtni políčko Přepsat a odstranit i soubory "jen pro čtení/skryté/systémové" v dialogovém okně pro přesunutí souborů (po kliknutí na tlačítko Možnosti >>).
User avatar
Maverick_CZ
Junior Member
Junior Member
Posts: 25
Joined: 2009-09-17, 13:53 UTC

Post by *Maverick_CZ »

Jak napsal Iv@n, je to správně a nikoli v podstatě.

Podle těch screenů: přesouváš soubory z disku "I:" na disk "E:" a dialog se Tě ptá, zda chceš odstranit skrytý nebo systémový soubor na disku "I:" - tedy zdrojový soubor.

Buď si nastavíš v možnostech to, co Ti radí Iv@n, nebo, pokud nad tím chceš mít kontrolu, necháš to tak a buď budeš potvrzovat odstranění každého souboru klikáním na tlačítko "Odstranit" nebo ten dialog pro tuhle akci potlačíš kliknutím na tlačítko "Vše".
Post Reply