Win 7 - Místa v síti

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
carper89
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2010-07-20, 18:17 UTC

Win 7 - Místa v síti

Post by *carper89 »

Přešel jsem na Win7 a narazil jsem na jeden problém. Když nadefinuji místo v síti, tak ve Windows ho vidím, ale TC ho neukáže.
Mám na mysli "zástupce", které ve WinXP byly ve složce Documents and settings/user/okolní síť a tytéž zástupce TC zobrazoval po výběru položky Místa v síti v menu kde se přepínají diskové jednotky. Nevím, jestli se vyjadřuji srozumitelně, ale snad mi někdo porozumí :-)
Nevím, jestli dělám něco špatně nebo je to nějaká "novnka" ve Win7?
Díky

p.s. Taky bych se rád zbavil adresáře $Recycle.Bin, který mi trůní na první pozici nahoře, ale s tím se, předpokládám, budu asi muset smířit (volba nezobrazovat "skryté" soubory pro mne není řešení)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj carper89,
S prvym ti zial asi nebudem vediet pomoct, a $Recycle.Bin zaklada Windows, neviem, ci sa ti podari ho odstranit.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
carper89
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2010-07-20, 18:17 UTC

Post by *carper89 »

Hacker: Co se da delat, diky za snahu. Treba se casem objevi nekdo koho zminene veci taky stvou a najde se reseni.
Martin
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Můj tip k druhému problému:
Už delší dobu používám kompromis, kdy složky typu $Recycle.Bin sice na discích zůstávají, ale nezobrazují se v panelech souborů (byly takřka sesazeny z trůnu).

K tomu slouží možnost "Vynechávané soubory" v konfiguraci programu TC.
Stačí inkriminované položky vybrat a na stránce Konfigurace - Možnosti - Vynechávané soubory kliknout na tlačítko Přidat vybrané názvy.
carper89
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2010-07-20, 18:17 UTC

Post by *carper89 »

Iv@n: Diky moc, to je presne to, co jsem potreboval.
arcocb
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2014-04-02, 21:11 UTC

Místa v síti

Post by *arcocb »

Nepodařilo se náhodou někomu vyřešit možnost zobrazení zástupců Místa v síti pod Sítí místo v Tento počítač i pod Win7/8.1, stejně jako to bylo ve Win XP, tak jak byl dotaz v prvním příspěvku?
Bylo to velice šikovné a podstatně i logičtějčí, než dát zástupce na místa v síti pod Tento počítač. Vím, že to nezpůsobil Total Commander jako takový, že tenhle nesmysl spáchali ve Windows od verze 7, ve verzi 8.1 to dotáhli ještě k dokonalosti tím, že pod Tento počítač nastrkali nejen místa v síti, ale i uživatelské složky (knihovny) jako Dokumenty, Obrázky....atd. a tím v tom udělali takový chaos, že levý strom složek v průzkumníku je téměř nepoužitelný. Říkal jsem si, že pro TCM by to nemusel být zas až takový problém zobrazit ty Místa v síti zase zpět pod sítí. :)
Post Reply