Barevné záložky

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
kevin00
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-08-23, 00:54 UTC

Barevné záložky

Post by *kevin00 »

Ahoj,
hledal jsem, ale bohužel jsem nikde nenašel, zda-li jdou jednotlivé záložky TC "obarvit". Používám několik záložek a chtěl bych, aby každá měla jinou barvu ... lze ?

Děkuji
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj kevin00,
Nejde, iba cez externy program TWinKey, ale ten je trochu bugovy. A tusim je niekde na TC Wiki aj PowerPro skript na rovnaky ucel.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
kevin00
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-08-23, 00:54 UTC

Post by *kevin00 »

Použil jsem program TWinKey, děkuji za radu.
ja
Junior Member
Junior Member
Posts: 22
Joined: 2014-04-05, 14:56 UTC

Post by *ja »

TC mám rád, ale musím si v tejto veci povedať svoje. Treba ghislera dotlačiť, aby zdokonalil záložky, v prvom rade pridal možnosť ofarbiť ich. Možno bude treba vytvoriť vlastný systém záložiek a nepreberať windowsácky systém a vyhovárať sa, že sa nedá nič robiť, lebo ide o správanie windowsu. Ja mám niekedy pocit, že sa riešia až prešpekulované problémy, ale to, čo sa používa najčastejšie a najviac a po čom je dopyt, sa nevyvíja.

Chceme sfarbovanie záložiek !
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

ja,
No, drzim palce. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
ja
Junior Member
Junior Member
Posts: 22
Joined: 2014-04-05, 14:56 UTC

Post by *ja »

Roman, neviem, ci to bude stacit :) . Ale zaujimal by ma aj tvoj nazor na farebne zalozky. Pripadne ak mas viac info o planoch autora v tejto veci, prezrad ;)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

ja,
Momentalne mi nechybaju, ale mozno by som ich vyuzival. Autor nema plany pre vlastny tab control, aspon o nicom neviem. Aj tak viem len to, co pise na fore, takze viem to, co vsetci. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
ja
Junior Member
Junior Member
Posts: 22
Joined: 2014-04-05, 14:56 UTC

Post by *ja »

Ok, Roman, ja len ci si nepamatas, ci boli ohladom toho vedene nejake diskusie. Ci po tom nie je dostatocny dopyt alebo sa to neda spravit alebo preco sa tato dlhorocna poziadavka nerealizuje? Lebo nedopatral som sa zatial :)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

ja,
Nejaky zasadny dopyt nie je, diskusie mozno, to si nespominam, spravit sa to da, ale vyzadovalo by si to dost effortu.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply