Oznacovanie adresárov

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

User avatar
joeyeti
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 2004-04-15, 10:17 UTC

Oznacovanie adresárov

Post by *joeyeti »

Zdravíčko,

otázka: dajú sa nejakým spôsobom označovať adresáre v okne TCMD? Myslím, napríklad farebné odlíšenie na určenie nový/použitý/dôležitý a podobne...

Prípadne existuje na to plugin?

Diky!

Joe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Napr. takto:
Priradis adresaru komentar cez Ctrl-Z, napr "dolezity", a potom Configuration - Options - Color - Define colors by file type... - Add... - Define... - Plugins - tc coment contains dolezity - Save - Dolezity adresar - OK - kliknut na Dolezity adresar - OK - vybrat farbu - OK, OK, OK.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
joeyeti
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 2004-04-15, 10:17 UTC

Post by *joeyeti »

Diky!

Tak prihadzujem feature request ;) Neviem ci to mam napisat niekam, alebo ako administrator to vies posunut vyssie...?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Aky feature request? Kde?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
joeyeti
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 2004-04-15, 10:17 UTC

Post by *joeyeti »

Eh, myslím tým jednoduchšie označovanie, napr. pravým tlačítkom - najprv by sa nadefinovali typy adresárov alebo súborov, prípadne by boli preddefinované základné - "dôležité, zmazať, kontrolovať" apod. a potom už len Right Click -> vybrať typ a označkovať 8)

Som náročný? :wink:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Last edited by Hacker on 2006-11-28, 17:44 UTC, edited 1 time in total.
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

ten odkaz [feature request] Bg col... možná míří do "prázdna" ... Je možno opravit?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Dik, opravene. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak jsem výše uvedé odkazy skouknul a můj "problém" to nevyřešilo...

Mám adresáře s názvy "blablabla" a v nich podadresáře s názvy většinou ve formátu 06-11-28 (yy-mm-dd), nebo 06-11-28_nějakýKomentář. Potřeboval bych aby při zobrazení nadřazených adresářů "blablabla" v panelu TC byl text v názvu adresáře jinou barvou jestliže obsahuje podadresář s názvem dle výše uvedené "masky" která by odpovídala aktuálnímu datu.

Zkoušel jsem to nastavit v Definovat barvy pro jednotlivé typy souborů pomocí "aktuálniho data" nějakého souboru uloženém v tomto adresáři - ukládám tam vždy nové = aktuální soubory.
Metodou datum mezi/není starší než... nebo pomoci zásuvných modulů - ale tam jsem skončil v poli hodnota - Jak tam zadat aktuální datum které je proměnné...?

Někde dělám chybu protože veškeré pokusy mě chodí vždy ten konkrétní den, ale druhý den se u adresářů označení nezruší... což by mělo protože podmínky pro ně už "neplatí"...

Věděl by někdo jak...
Třeba pomocí skriptu který by zkontroloval jaké je aktuální datum a prohlédl by názvy podadresářů viz. "maska"...

PS
skripty jsou pro mě něco jako kouzlo, vždy ve mě vyvolají údiv,...
ale přijít na to jak fungují, nebo nějaký napsat,...
to už je jiné kafe - a to vařím pěkně mizerné... :?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

totcmd,
Verzia Misc.wdx specialne pre teba. ;) Mozes podakovat Lefteousovi. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak jsem zvědav jak dopadnou mé další pokusy...
Opravdu děkuji. 8)
Tohle bych asi nenašel...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Rado sa stalo. :)
Tohle bych asi nenašel...
Heh, no to urcite nie, kedze to bolo naprogramovane dnes rano.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
rob_d
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2007-01-16, 16:47 UTC

Post by *rob_d »

Hacker wrote:totcmd,
Verzia Misc.wdx specialne pre teba. ;) Mozes podakovat Lefteousovi. :)

Roman
jak se pls ten plugin používá?neni u toho žádný readme a na stránce autora sem taky nic nenašel :?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

rob_d,
To ho vazne potrebujes na to iste co totcmd?
totcmd wrote:Mám adresáře s názvy "blablabla" a v nich podadresáře s názvy většinou ve formátu 06-11-28 (yy-mm-dd), nebo 06-11-28_nějakýKomentář. Potřeboval bych aby při zobrazení nadřazených adresářů "blablabla" v panelu TC byl text v názvu adresáře jinou barvou jestliže obsahuje podadresář s názvem dle výše uvedené "masky" která by odpovídala aktuálnímu datu.
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
rob_d
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2007-01-16, 16:47 UTC

Post by *rob_d »

Hacker wrote:rob_d,
To ho vazne potrebujes na to iste co totcmd?
totcmd wrote:Mám adresáře s názvy "blablabla" a v nich podadresáře s názvy většinou ve formátu 06-11-28 (yy-mm-dd), nebo 06-11-28_nějakýKomentář. Potřeboval bych aby při zobrazení nadřazených adresářů "blablabla" v panelu TC byl text v názvu adresáře jinou barvou jestliže obsahuje podadresář s názvem dle výše uvedené "masky" která by odpovídala aktuálnímu datu.
Roman
aha,já myslel,že je to plugin na označení souboru. mám např. spoustu fotek a chci si označit jednu barevně, abych poznal kde jsem skončil, ale už jsem to vyřešil přes ty komentáře :wink:

EDIT: nejde udělat to, že když mám ve složce takto komentářem označený soubor, aby se označila stejnou barvou i ta složka? tzn., že by se označila v případě, kdy má alespoň jednou takto označený soubor v sobě.
Post Reply