CD rom

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
The L
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2006-12-21, 07:54 UTC

CD rom

Post by *The L »

zdravim

ačkoliv TC mam hódně rád mrzí mě že mi TC při přepnutí na CD-ROM, kde zrovna neni žádný disk, zamrzne na minutu až dvě :cry: a až potom mi zahlásí že tam neni žádný disk ale do té doby s nim nehnu .......zatímco průzkumník mi okamžitě zahlásí "vložte disk do jednotky"

je to snad jediná vada....nejde s tim něco udělat??
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Hm, pokial viem, tak je to problem s drivermi, ktore sa dlho snazia daco nacitat a az potom povedia TC, ze v CD-ROMke nic nie je. Ale keby niekto dosiel na to, ako zistit, ci v CD-ROMke nieco je alebo nie je, autor by to do TC urcite rad implementoval. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
joeyeti
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 2004-04-15, 10:17 UTC

Post by *joeyeti »

Jedine ze by si napisal Billovi :D
The L
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2006-12-21, 07:54 UTC

mmm

Post by *The L »

joeyeti wrote:Jedine ze by si napisal Billovi :D
co bych mu asi tak psal????....... bill to má vyřešený....jemu ten pitomej průzkumník odpoví hned...nikde nelový v ovladačích :x :?
paulo
Junior Member
Junior Member
Posts: 13
Joined: 2007-04-18, 14:30 UTC

Post by *paulo »

Zdravim, ja som tento problem vyriesil prikazom CdCloseDoor=0 v casti [Configuration] vo wincmd.ini. Po tejto uprave to funguje perfektne, odozva na prazdnu CD rom je okamzita.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak jsem to testnul - protože mě tohle v TC vždy točilo a 8)
Ono mě vždycky překvapí, když je něco jednoduché...
Dík za tip
Martin
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
Post Reply