Rozbaleni Raru zaheslovany ale heslo znam ....

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Vid otazky vyssie.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

Hacker wrote:Vid otazky vyssie.

Roman

tim si myslel jako co? ja uz skusil vsechno co tu je nvm co s tim :P asi si zas dam servanta sl :X(0.2.3 jsem taky skousel a neslo to s tim)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

cardi wrote:tim si myslel jako co?
Hacker wrote:A v ktorej verzii to este ide? 7.02? 7.01?
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

nvm od verze 7.02 to proste nejde v te 6.xx to slo ale od 7.02 mi to proste nejde.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

:roll: Este keby si tak zodpovedal otazku. No nic.
Instalaciou noveho TC si pravdepodobne prepisal unrar.dll v adresari TC, takze stiahni najnovsiu unrar.dll z http://www.rarlab.com/rar_add.htm a prekopiruj ju do adresara TC.

[EDIT]
Pripadne jej este nastav atribut Read-Only, aby pri dalsej instalacii TC nebola prepisana.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
DjOkurka
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-04-20, 22:47 UTC

Post by *DjOkurka »

nazdar,
Mám fhRAR mám problem, že když dám rozbalit 2 a víc souborů, i dkyž patří pro ejden soubor a jsou to party, tak se mě pořád ptá na heslo které je pro všechny party stejný. Dřív mi to nědělalo, u jednoho souboru

Když rozbaluju více souborů s jedním heslem, jde nějak udělat aby se mě pořád neptal na to samý heslo a udělal to až nebude sedět? děkuji
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj DjOkurka,
Nuz, skus radu vyssie - najnovsi fhRAR a najnovsiu unrar.dll.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
DjOkurka
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-04-20, 22:47 UTC

Post by *DjOkurka »

Mno tak nic to neudělalo pořád to stejný a mám nejnovější. Jen pro jistotu ten unrar.dll jak přinutím TC aby s ním pracoval? a stejně si mylsím že to nevyřeší můj druhý problem(2. odstavec) díky
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

DjOkurka,
ten unrar.dll jak pøinutím TC aby s ním pracoval?
Das ho do adresara TC namiesto toho unrar.dll, ktory tam je.
mùj druhý problem(2. odstavec)
Nechapem, druhy problem? Zatial som postrehol iba to, ze pri rovnakom hesle v multipartovych RAR archovoch sa stale pyta na heslo, pricom dakedy to nerobilo. Co som nepostrehol?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
DjOkurka
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-04-20, 22:47 UTC

Post by *DjOkurka »

Mno nefunguje mi to pro každý part se mě to zeptá zvlášt na heslo:-( mám tam vše nejnovější unrar.dll i fhrar :-(

mno tím druhým odstavcem jsem mylsel když mám třeba dva soubory rozdělené na části. Např jeden soubor na 3 části takže dohromady mám 6 částí. Mno a jestli není něco kde bych zadal jen jednou to heslo pro danou úlohu. Ted je to tak že pro každý soubor musím znova zadávat heslo. multiextrahovat několik souborů s jedním zadáním hesla
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

DjOkurka wrote:Mám fhRAR mám problem, že když dám rozbalit 2 a víc souborů, i dkyž patří pro ejden soubor a jsou to party, tak se mě pořád ptá na heslo které je pro všechny party stejný. Dřív mi to nědělalo, u jednoho souboru
Ahoj,

zkus označit pouze 1. část archívu, příp. 1. části archívů (maska pro výběr "*.part1.rar"), pak normálně Alt+F9 pro rozbalení, pokud jsi uvnitř archívu tak označit vše a Alt+F9 nebo lze i F5 a rozbalit do zvoleného adresáře.
DjOkurka wrote:Když rozbaluju více souborů s jedním heslem, jde nějak udělat aby se mě pořád neptal na to samý heslo a udělal to až nebude sedět?
To asi v TC / fhRAR nepůjde (nebo nevím jak).
Přímo ve WinRARu je možné nastavit "Default password" (File->Set default password Ctrl+P), WinRAR se pak při rozbalovaní neptá a pracuje s tímto defaultním heslem, pokud je ale heslo archívu jiné, vyhodí chybu (CRC / špatné heslo).
Pozn.: Heslo (Default password) zůstane ve WinRARu nastavené pouze do ukončení programu!
DjOkurka
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2009-04-20, 22:47 UTC

Post by *DjOkurka »

nejde prostě :-( tak je nějaká alternativa za fhrar?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

DjOkurka,
je nìjaká alternativa za fhrar?
Hm, a co chyba v TC co je vo fhRAR?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

Jen pro kontrolu:
- poslední verze fhRAR 0.2.3 viz http://en.totalcmd.pl/download/wcx/arc/fhRAR
- poslední verze unrar.dll z 18.1.2008 viz http://rarlab.com/rar_add.htm

S TC 7.04a a fhRAR se mě to ptá na hesla u všech dílů jen pokud označím k rozbalení více částí, např. *.part1.rar, *.part2.rar, *.part3.rar... Pokud vyberu pouze 1. část archívu (nebo 1. části více archívů), tzn. *.part1.rar, a dám Alt+F9 (Extrahovat soubory) + OK, zadávám heslo v okně fhRARu pouze jednou (pro každý archív) a vše se rozbalí do zvolené složky.

Pozn.: Problémy s extrakcí souborů ze všech částí byly ve verzi 7.04 - viz http://www.ghisler.ch/board/viewtopic.php?t=19861, další problémy jsou řešeny v TC 7.50:
30.08.08 Added: Internal unpacking of encrypted RAR archive with encrypted file names (Alt+F9 unpack specific only)
30.08.08 Added: Internal unpacking of multi-part RAR archives: Alt+F9 on first file unpacks all files from it, even if they are on different disks
30.08.08 Added: Internal unpacking of multi-part RAR archives: ENTER on first part shows content of all parts in same dir and allows to unpack them


Jediná alternativa pro rar archívy se zaheslovanými názvy souborů je zatím asi WinRAR jako externí archivátor (Konfigurace->Možnosti->Archivátory->Archivátor RAR) + Shift+Enter na zaheslovaném souboru.
Post Reply