ikony v 7.0

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

ikony v 7.0

Post by *Terka »

Jde nastavit barvy ikon, aby byly jako v starych verzich?
Nejak si na nove nemuzu zvyknout.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ktore ikony konkretne mas na mysli? Button Bar, listu s diskovymi mechanikami, alebo ikony priamo suborov?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

hlavne u souboru, ale celkove je to tak nejak domodra
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Pokusim sa zistit, zatial mozes mrknut povedzme tieto ikony:

vicons2:
Screenshot (Buttonbar Icons)
Screenshot (File Panel Icons)
Download

vicons3:
Screenshot
Download

HTH
Roman
Last edited by Hacker on 2007-01-21, 11:51 UTC, edited 1 time in total.
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

ty vypadaji trochu lip, ale neni to to puvodni.
az zas tak velky problem mi to nedela, jen nejsem zvykla.
jak se ty viconsX daji nainstalovat?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

ty vypadaji trochu lip, ale neni to to puvodni.
Tie povodne ked zistim, tak sem napisem.
jak se ty viconsX daji nainstalovat?
Ako je to v readme uvedene.
Pre ikony button bare ich treba vymenit jednu za druhou.
Pre ikony v liste diskov treba do wincmd.ini pod [Configuration] zadat: drivelib=c:\cesta\k\ikonam\vicons3_drivebar.dll
Pre ikony pri suboroch treba do wincmd.ini pod [Configuration] zadat: iconlib=c:\cesta\k\ikonam\vicons3_filepanel.icl

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

jasne, dik
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

No, takze, najblizsie k povodnym by mali asi byt ikony tuto uplne dolu (wcicolib).

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
666dia
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2007-02-03, 07:57 UTC

Post by *666dia »

pokud by chtěl někdo původní ikony (a to jak disků, tak složek)z 6.56, můžu je zaslat....
do Wincmd.ini přidáte:
[Configuration]
IconLib=%COMMANDER_PATH%\icons\file1.icl
drivelib=%COMMANDER_PATH%\icons\drive1.dll
ve složce s Total Commanderem uděláte složku "icons" a tam vložíte soubory "file1.icl" a "drive1.dll"...když napíšete na mejl, pošlu vám je....
nebo můžu udělat stejné ikony disků, jako používá Windows...myslím, že je má i Servant Salamander...
666dia@seznam.cz
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

666dia,
Len taka poznamka na okraj - je lepsie nepisat mailovu adresu v klikatelnom tvare, kvoli spamu. Radsej nieco typu 666dia zavinac seznam bodka cz.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Terka,
Classic look icons.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
hozjacz
Junior Member
Junior Member
Posts: 8
Joined: 2007-08-08, 20:07 UTC

Post by *hozjacz »

Asi mám zcela kacířskou prosbu, ale já bych naopak moc uvítal, jestli by nešlo v TC7 nějak docílit toho, aby se mi ikony u RARů, ZIPů a ISO a dalších souborů ukazovali tak, jak jsou standardně ve Win a ne ta zabalená žlutá krabička... HELP ME prosím... Já mám např. RAR asociován do WinRARu a hodně jej využívám (vím, že TC7 umí taky s RARem), a ISO mám do UltraISO (mám i plugin pomocí kterého můžu v TC7 lézt do ISO souborů, ale nejvíc s nimi pracuji v UltraISO).

P.S.: sice vím, že trošku OT (nechci dávat další dotaz), ale chci se zeptat, jaký je definovatelný příkaz (takové to "cm_....") pro funkci "Zkopírovat záložku na druhý panel"
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

hozjacz,
á bych naopak moc uvítal, jestli by nešlo v TC7 nějak docílit toho, aby se mi ikony u RARů, ZIPů a ISO a dalších souborů ukazovali tak, jak jsou standardně ve Win a ne ta zabalená žlutá krabička... HELP ME prosím... Já mám např. RAR asociován do WinRARu a hodně jej využívám (vím, že TC7 umí taky s RARem), a ISO mám do UltraISO (mám i plugin pomocí kterého můžu v TC7 lézt do ISO souborů, ale nejvíc s nimi pracuji v UltraISO).
Nie som si uplne isty, ale myslim, ze to nejde. Tusim ide iba zmenit tu zltu skatulku na nieco one, ale nie konkretne podla typu archivu.
jaký je definovatelný příkaz (takové to "cm_....") pro funkci "Zkopírovat záložku na druhý panel"
Najskor to bude asi cm_OpenDirInNewTabOther.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
hozjacz
Junior Member
Junior Member
Posts: 8
Joined: 2007-08-08, 20:07 UTC

Post by *hozjacz »

Hacker wrote:Nie som si uplne isty, ale myslim, ze to nejde. Tusim ide iba zmenit tu zltu skatulku na nieco one, ale nie konkretne podla typu archivu.
Tak to je škoda, protože mě by toto v orientaci dost pomohlo. To je snad jediná "slabina" jinak skvělého TC7 :?
A jak bych tedy mohl změnit tu žlutou krabičku např. na ikonku, co přidává do Win standardně WinRAR? A když už bych jí nějak změnil, změní se tedy zobrazení ikonky u ISO souboru?
Hacker wrote:Najskor to bude asi cm_OpenDirInNewTabOther.
ÁÁÁNO, ÁÁÁNO - to je ono - a já to nemohl pořád najít. Díky moc
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

...Pouze TIP
Já jsem také trochu řešil archivy - jejich rozlišení podle typu - ikony jsem ponechal stejné (žlutý balík) akorát jsem změnil barvy u názvů souborů (.zip, .rar, .iso,...) v Konfigurace - Barvy - Definice barev pro jednotlivé typy souborů... a pak mi to přišlo už zcela ok...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
Post Reply