wcx_ftp.ini ked pripojím okno je prázdne

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
milo1111
Junior Member
Junior Member
Posts: 34
Joined: 2007-03-27, 08:20 UTC
Location: Worldwide
Contact:

wcx_ftp.ini ked pripojím okno je prázdne

Post by *milo1111 »

Dobrý deň.
Mám taký problém. Ako viem všetky udaje o pripojení su uložené v subore wcx_ftp.ini. urobil som noviu inštalaciu totalu. subor som skopiroval do adresara totalu a ked dám pripojit na ftp tak sa ukáže prázdne okno. prečo nečíta zo suboru wcx_ftp.ini ? wcx_ftp.ini nie je prázdny.
dik.
:cry:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Mrkni Help - About Total Commander. Tam su cesty k wincmd.ini a wcx_ftp.ini, z ktorych sa snazi citat. Pravdepodobne si pri instalacii nenastavil, ze chces mat ini subory umiestnene v adresari TC a nechal si predvolene nastavenie - adresar Windows.

Riesenia:
a) Mozes skopirovat wcx_ftp.ini do adresara Windows
b) Mozes pouzit program Inireloc na zmenu nastavenia, kde TC hlada ini subory
c) Mozes sa pohrat s nastavenim UseIniInProgramDir= vo wincmd.ini, pozri popis v Helpe, sekcia 4.b)

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
milo1111
Junior Member
Junior Member
Posts: 34
Joined: 2007-03-27, 08:20 UTC
Location: Worldwide
Contact:

Post by *milo1111 »

Hacker wrote:Pravdepodobne si pri instalacii nenastavil, ze chces mat ini subory umiestnene v adresari TC a nechal si predvolene nastavenie - adresar Windows.

Riesenia:
a) Mozes skopirovat wcx_ftp.ini do adresara Windows
b) Mozes pouzit program Inireloc na zmenu nastavenia, kde TC hlada ini subory
c) Mozes sa pohrat s nastavenim UseIniInProgramDir= vo wincmd.ini, pozri popis v Helpe, sekcia 4.b)

HTH
Roman
Oh diky wincmd.ini som mal vo windowse a ftp v program files. že ma to nenapadlo.
:wink:
User avatar
milo1111
Junior Member
Junior Member
Posts: 34
Joined: 2007-03-27, 08:20 UTC
Location: Worldwide
Contact:

Post by *milo1111 »

Hacker wrote:Mrkni Help -
c) Mozes sa pohrat s nastavenim UseIniInProgramDir= vo wincmd.ini, pozri popis v Helpe, sekcia 4.b)
HTH
Roman
Parameter "UseIniInProgramDir" som nemal vo wincmd.ini. zaujímave že musel som doplnit 7 a 2,3,4 nebola funkčná. a ešte zmenit cestu v registroch. tu je detailny nahlad.

Image: http://img152.imageshack.us/img152/2958/ftpinixc1.png
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

2,3,4 nebola funkčná
Toto mi prosim opis detailnejsie. Co presne si chcel dosiahnut a aku hodnotu si zadal?
a ešte zmenit cestu v registroch
To by tiez nemalo byt nutne, ale radsej si pockam na blizsi opis, vid otazku vyssie.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
milo1111
Junior Member
Junior Member
Posts: 34
Joined: 2007-03-27, 08:20 UTC
Location: Worldwide
Contact:

Post by *milo1111 »

Hacker wrote:
2,3,4 nebola funkčná
Toto mi prosim opis detailnejsie. Co presne si chcel dosiahnut a aku hodnotu si zadal?
a ešte zmenit cestu v registroch
To by tiez nemalo byt nutne, ale radsej si pockam na blizsi opis, vid otazku vyssie.

Roman
myslím z týchto možností:
UseIniInProgramDir=1
UseIniInProgramDir=2
UseIniInProgramDir=4
UseIniInProgramDir=7 > tuto hodnotu som vybral a šlo to. wcx_ftp.ini
načítaval total už z Program Files.
:D
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Jo, to som pochopil, ale to by malo ist aj moznostou UseIniInProgramDir=6. Ked das 7, tak z adresaru, v ktorom je nainstalovany TC, nacitava aj wincmd.ini.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply