Vzhlad TC7

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
K-NinetyNine
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2007-06-07, 22:21 UTC

Vzhlad TC7

Post by *K-NinetyNine »

Caute, prave som si installol TC7 a nepaci sa mi jeho vzhlad, oproti 6.x to je krok k horsiemu podla mna. Neda sa nejako nastavit stary vzhlad a stare ikony? Prebehol som nastavenia ale nic take som nenasiel a to ako teraz vyzera ma fakt rozculuje :evil:
Ide webmaster vo vlaku a pocuje
<td></td><td></td><td></td><td></td>
omikron123
Junior Member
Junior Member
Posts: 61
Joined: 2006-10-04, 08:09 UTC

Re: Vzhlad TC7

Post by *omikron123 »

K-NinetyNine wrote:Caute, prave som si installol TC7 a nepaci sa mi jeho vzhlad, oproti 6.x to je krok k horsiemu podla mna. Neda sa nejako nastavit stary vzhlad a stare ikony? Prebehol som nastavenia ale nic take som nenasiel a to ako teraz vyzera ma fakt rozculuje :evil:
Myslím si, že Christian nebude kvôli tomuto marginálnemu názoru do najnovšej verzie TC7 dorábať aj možnosť prepnutia do starého vzhľadu a starých ikon. Určite má dosť iných starostí...

Takže tak.
Last edited by omikron123 on 2007-06-09, 08:22 UTC, edited 2 times in total.
K-NinetyNine
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2007-06-07, 22:21 UTC

Post by *K-NinetyNine »

ok diky, len tolko som chcel... uz aj idem uninstall TC7 a install 6.x
Ide webmaster vo vlaku a pocuje
<td></td><td></td><td></td><td></td>
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

K-NinetyNine,
Co konkretne ti vadi?
Mrkni napr. aj tuna - ikony v 7.0

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Návrat ke starému vzhledu - dá to jenom trochu práce, ale jde to... Už jsem ikony (čumák) pro jednoho staromilce předělával... Je to ale nošení dříví do lesa - nový vzhled mě přijde super a je to stejně jen otázka zvyku...
Kdyby se ti nedařilo (K-NinetyNine), tak dej vědět... Rád ti svůj výtvor pošlu...
Stejně si myslím, že je to blbost... Co když přijde další aktualizace ...odsoudí tě to k tomu se v tom stále vrtat...

PS nový vzhled je super...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
Post Reply