offline pristupna souborova struktura CD

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
zbytovsky
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2006-12-28, 18:03 UTC
Location: CZ
Contact:

offline pristupna souborova struktura CD

Post by *zbytovsky »

Ahoj,

kdysi dávno jsem četl o tom, že Total Commander - pravděpodobně s nějakým pluginem - si umí nějak zapsat souborovou strukturu, tzn. adresáře a názvy souborů nějak na disk a potom tento seznam procházet podobně jako zip. Tuším ještě, že po otevření souboru si to navíc požádalo o CD, to bych ani tak nepotřeboval.

Tak nějak předpokládám, že by to mohly umět jakékoliv formáty cd obrazů, ale nic jsem o tom nenašel.

Update: Tak ještě před odesláním mi to nedalo a co to nevidím na stránce WFX pluginů, CDDatabase. Tam mi ovšem dost nevyhovuje shareware a centrální databáze ("zipy" ve vlastním adresáři by byly pohodlnější). No, kdybyste někdo věděl o něčem příhodnějším, budu moc vděčný.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj,
Mrkni tu a tu.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
zbytovsky
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2006-12-28, 18:03 UTC
Location: CZ
Contact:

Post by *zbytovsky »

Nazdar,

to je úžasné, co všechno víš! Mnohokrát ti děkuju, ten originální plugin CD Catalog je přesně to o čem jsem kdysi četl. Dále díky i za ten Disc Maker, možná se mi bude někdy hodit, že to umí listovat i ZIPy. A velmi mě zaujala jednoduchá dokonalost toho souboru - je to krásně čitelné jako texťák, ale dá se to úplně normálně prohlížet.

Jsem hňup, že mě nenapadlo hledat v pakovacích pluginech, zkrátka mi to správně nepřeplo. Snad se tenhle thread bude hodit někomu dalšímu, kdo si taky chce udělat obrázek o tom co má na různých externích discích.

Jsi opravdu úžasný - odpověď do druhého dne a přesně to co jsem potřeboval, takové štěstí nemám často ani jako placený zákazník. "How can I show my gratitude?" ;-) Nehodilo by se ti třeba pár backlinků z mých webů? Kdyžtak pošli PM.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Jsi opravdu úžasný - odpověď do druhého dne a přesně to co jsem potřeboval, takové štěstí nemám často ani jako placený zákazník.
Tak no, bavi ma to. :) A zvycajne je ta odpoved radovo do niekolkych hodin, obcas aj minut, ale vcera som nemal cas. :)
Nehodilo by se ti třeba pár backlinků z mých webů? Kdyžtak pošli PM.
Dakujem, momentalne nic take nepotrebujem. :) (Vid aj moj zmeneny podpis. :) ) A moj web, memento dizajnu a obsahu spred desiatich rokov, moze kludne zapadnut prachom.
Kdyžtak pošli PM.
PM su tu vypnute. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply