zmazane data shift + F8

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
gate7
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2007-11-29, 17:01 UTC

zmazane data shift + F8

Post by *gate7 »

cafte,
neviet mi poradit, odpasol som si 25 dolezitych avi suborov s pomocou shift+F8 zmizli mi spred oci skor ako som si to stihol uvedomit, fok
bolo to na primarnom disku v adresari _nazov, niektore recover softy mi dokonca takyto nazov s podciarkovnikom ani nenajdu, niektore najdu ale nedokazu vyhrabat viac ako 5-6 z tychto filetov, bolo to na primarnom disku ktory som ihned bez dalsieho pokusania vypol a odvtedy skusam na druhom compe. Skusal som uz easy recovery, recover4all, R undelete a studio, diskinternals, neviem si uz poradit... nepoznate nieco lepsie ???
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13064
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj,
Mozes este vyskusat PC Inspector File Recovery (viem, stranka vyzera hrozne, ale je to zadarmo a je to celkom dobre), pripadne este Restoration (aj tu) (a je tam spomenute aj DataRecovery).

HTH
Roman

P.S.: Pisanie rovnakej otazky do viacerych sekcii fora je tu nezelane.
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
hurricane
Junior Member
Junior Member
Posts: 25
Joined: 2006-12-05, 02:33 UTC
Contact:

Post by *hurricane »

Ja mam dost dobre skusenosti s GetDataBack , je vo verzii pre FAT aj pre NTSC, najdolezitejsie je na disk so stratenymi datami nic nezapisovt ani kopirovat...
Uz mi obnovil 6 giga vymazanych fotiek - ties som mazal bez kosa... :oops:
Post Reply