WC verze 4.54 a ftp

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

WC verze 4.54 a ftp

Post by *totcmd »

Jenom pro kontrolu, protože neznám tak starou verzi Windows Commanderu...

Dostal jsem e-mailem dotaz a nejsem si jistý odpovědí:
Dobrý den,

Měl bych na vás jedno přání (dotaz) zda náhodou nevíte jak:
je možné při přechodu na jiné PC (příp i na jinou verzi z WC na TC)
zkopírovat všechny ftp přístupy včetně nastavení s hesel?

Mám je na starém PC ve WC 4.54 a potřeboval bych je zkopírovat do nového PC
do TC ver 6. Jsem i ochoten nadále používat na novém PC i stejnou starou verzi WC.

Děkuji za jakoukoliv odpověď.

S pozdravem

Michal Procházka
Má odpověď:
Toto platí pro 6 a 7 verzi:
V hlavní nabídce "Nápověda" je položka "O programu Total Commander" tak ji odklepněte.
V následujícím dialogovém okně je ve spodní části položka "INI-Files:..." ve které je uvedená cesta ke konfiguračním "*.ini" souborům které TC používá.
Většinou to bývá:
c:\WINDOWS\wincmd.ini
a
c:\WINDOWS\wcx_ftp.ini

Tyto soubory zazálohujte a v nové instalaci těmito soubory přepište originály... tím budou veškerá nastavení zachována.

Protože neznám tak starou verzi TC (4.54) netuším jestli toto (výše uvedené) funguje i pro ní, tak jsem váš dotaz napsal do TC fóra, tak se tam prosím podívejte...
Nějaký jiný návrh?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13061
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Mrkni Backup v TC Wiki. Okrem suborov .ini, ktore je mozne najst, ako si ty popisal, sa z tej verzie mozno zide zalohovat Button Bar, teda subory *.bar.

Kazdopadne pri neistote odporucam najprv nainstalovat TC na novom pocitaci, pokusit sa preniest nastavenia, a az ked je clovek spokojny, zmazat stary WC.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply