TC kopíruje automaticky adresáře

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

StenlyS
Junior Member
Junior Member
Posts: 9
Joined: 2009-09-23, 20:08 UTC

TC kopíruje automaticky adresáře

Post by *StenlyS »

Můj problém řeším souběžně na tomto fótu a fóru viry.cz. Používám plnou licencovanou verzo ESET balíčku!!! Tak jak se mity breberky tam mohly do pr... dostat.

No nic. teď mi nekdo z viry.cz poradil proskenovat PC nějakým protibreberkovýn skenrem. Po 4 hodinách skenování a asi v 46% se program hryznul a napsal výhružnou tabulku, že v něm nastala chyba a bude muset být ukončen.

Tak takový je hold život.

Díky za váš čas, názory a rady.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Maverick_CZ,
Takže si PC projeï, nejlépe ihned, nìjakým antivirem.
StenlyS wrote:Já používám koupenou licenci ESET balíèek.
StenlyS,
2. v adesari AAA se soubor BBB.jpg (to je prosím priklad, ale problém stejný)
3. Já ten soubor BBB.jpg chci skopírovat, ale místo toho, abych jej pretahnul mysi do 2. okna TC, tak dám zkratku Ctrl+C a nakopiruju jej do jineho okna, ktere si otevru na ploše.
4. odpojim flash disk
5. opìt pripojim a ejhle TC mi tam sám od sebe udìlal kopii adresare AAA. Prvni Adresar se po kliknutí chová standardne (otevre se v TC a já vidím soubor BBB.jpg - 1. kopie složky AAA je v TC vyobrazena ikonou systemoveho nebo skryteho souboru s vykricnikem)
Ja mam pocit, ze ty davas enter na archiv AAA.exe a z neho sa snazis cez Ctrl-C vykopirovat BBB.jpg, pricom sa ten automaticky rozpakuje na ten flash disk (i ked mi nenapada momentalne presny mechanizmus, ako by sa zaroven mohol automaticky rozbalit aj si donho vstupil, jedine ze by to suviselo s tym spustenim kopirovania pomocou Ctrl-C, ktore pouziva funkciu Exploreru na kopirovanie, tak mozno tam Explorer nieco saha).

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
kebos
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2009-09-23, 20:00 UTC

Problém vyřešen

Post by *kebos »

Tak to byly ty potvůrky. Na fóru viry.cz mi pomohli je odstranit. Zak pokud vám TC dělá něco hodně nestandardního, tak je to potvorama.

Dík, za vaše rady a názory.
User avatar
Maverick_CZ
Junior Member
Junior Member
Posts: 25
Joined: 2009-09-17, 13:53 UTC

Post by *Maverick_CZ »

Hacker wrote:
Maverick_CZ wrote:Takže si PC projeď, nejlépe ihned, nějakým antivirem.
StenlyS wrote:Já používám koupenou licenci ESET balíček.
Měl jsem na mysli nezávisle na tom, který má případně nainstalován. Ale i když je ESET OK, může (hohl) být tou případnou breberkou poškozen.
Post Reply