SatBar

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
karino40
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2010-01-30, 13:49 UTC

SatBar

Post by *karino40 »

Porďte mi prosím V SatBar vo Win XP som používal ovládanie hlasitosti, bolo to fajn, ale vo Win 7 mi to nechce fungovať, môžete mi poradiť ako to spojazdniť? Ešte je tam program na vysúvanie CD mechaniky, mám dve ako mu povedať, ktorú má vysunúť? Alebo ako nastaviť aby vysúval konkrétne tú, ktorú chcem?

Díky
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

karino40,
Toto nejako suvisi s TC?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
karino40
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2010-01-30, 13:49 UTC

Post by *karino40 »

Jasné však je to program v TC UP v nástrojoch
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

karino40,
TC UP je neoficialny pack, ktory sa sklada z TC a programov, ktore s TC nemusia mat vobec nic spolocne.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
karino40
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2010-01-30, 13:49 UTC

Post by *karino40 »

Takže rady sa asi nedočkám, ale aj tak díky
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

karino40,
Ak sa tu najde nejaky pouzivatel TC UP, resp. SatBar, tak mozno bude vediet, ale nemyslim, ze ich je tu moc. Nemaju TC UP alebo SatBar nejake vlastne forum, kde by skor vedeli pomoct?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Martin (totcmd) by o tom mohl něco vědět, myslím, že TC UP používá.

Nicméně, vyzkoušel jsem dnes instalaci tohoto softwaru, především zmiňovaného nástroje StatBar, abych ověřil, zda se vyskytnou stejné potíže, jaké popisuje uživatel karino40.

Výsledek:
  • Ovládání hlasitosti v systému Windows 7 na liště StatBar opravdu nemá žádný vliv na úroveň hlasitosti. Nefunguje ani úplné ztlumení zvuku.
  • Na stránkách autora nástroje StatBar (http://www.statbar.nl/) je v seznamu To Do uvedeno následující: The ability to select the CD drive that will be controlled by the CD door eject/close buttons. Čili v plánu bylo umožnit výběr jednotky CD, která bude vysouvána, protože je ale nejnovější verze nástroje StatBar z roku 2003, zdá se, že už autor nové verze nevydává.
Takže bohužel, tyto záležitosti může vyřešit snad jen případná novější verze nástroje StatBar.
Post Reply