Automaticke mazani TEMP adresare

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
LiGieR
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-10-21, 13:04 UTC

Automaticke mazani TEMP adresare

Post by *LiGieR »

Zdravím,

chci se zeptat, zda jde nějak nastavit v TC (mám verzi 6.55) automatické smazání souborů v adresáři TEMP do kterého se mi rozbalují soubory při otevírání archivů. Příjde mi, že některé z těch souborů se smažou ihned po zavření archivu, ale některé soubory mi tam trčí celou dobu a musím to ručně promazávat. Dá se s tím něco dělat?

A ještě bych měl jednu otázku ohledně uložení cesty do paměti, jde to nějak, např. podle nějaké klávesové zkratky? Myslím to tak, že když mám např. otevřený adresář: C:\Documents and Settings\PC\Local Settings\Temp\_tc\, tak bych nějakou klávesovou zkratkou nebo jiným způsobem tuto cestu uložil do paměti. Zatím to dělám tak, že kliknu pravoklikem na záhlaví pod tabem a dám vlastnosti, ale tam je uvedená cesta vždy o složku míň, např. místo výše uvedeného jen: C:\Documents and Settings\PC\Local Settings\Temp\.

Předem díky za jakékoliv rady. :wink:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj LiGieR,
Mali by sa mazat automaticky, ale nie vzdy TC dokaze presne urcit, kedy ho uz externa aplikacia nepouziva (uvolni).

Nadefinuj si klavesovu skratku pre cm_CopyFullNamesToClip pod Configuration - Options - Misc.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
LiGieR
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-10-21, 13:04 UTC

Post by *LiGieR »

To je úžasný s tou zkratkou, už jsem si jí nadefinoval a funguje to skvěle, přesně jak jsem chtěl! Díky moc. Ten dočasný adresář budu asi muset jednou za čas promazávat a nebo si zvyknout a každý takový soubor, který tam zůstane při otevírání vždy přepisovat. :wink:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

LiGieR,
:)
Ja mam napriklad taky maly AutoHotkey skriptik, ktory spustim, ked chcem vypnut pocitac, ktory odzalohuje nejake veci, nejake vymaze, a potom nakoniec vypne pocitac.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
LiGieR
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-10-21, 13:04 UTC

Post by *LiGieR »

:) Tak daleko mé znalosti v TC ještě nedosahují, ale třeba časem se dostanu i k vytváření takových skriptíků, zatím si vystačím s tím málem, co umím nebo co jsem se právě dozvěděl. :) Ještě jednou díky. ;-)
Post Reply