Vyber souboru tazenim

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Karolina
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2010-07-30, 17:41 UTC

Vyber souboru tazenim

Post by *Karolina »

Ahoj, ráda bych věděla, jak se dá TC nastavit tak, abych mohla vybrat více souborů najednou tažením myši, jako v průzkumníku. Už jsem si ho nastavila tak, že se výběr provádí levým tlačítkem místo pravého, ale tažení mi nefunguje. Mohu označovat přes "ctrl+levé tlačítko myši" a klikat na každý soubor zvlášť, ale když mám dvacet souborů, je to hrozně zdlouhavé
Děkuji :(
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj Karolina,
Už jsem si ho nastavila tak, že se výběr provádí levým tlačítkem místo pravého
Nastav si TC naspat na oznacovanie pravym tlacitkom, a potom mozes tahom pravym tlacitkom oznacit viac suborov. Ak sa nahodou bojis o kontextove menu, to sa zobrazi ked podrzis prave tlacitko cca. sekundu.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Karolina
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2010-07-30, 17:41 UTC

Post by *Karolina »

Aha, díky :)
Karolina
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2010-07-30, 17:41 UTC

Post by *Karolina »

Ještě maličkost, když to mám nastavené na pravé tlačítko, jak přesunu soubor? Když to přetáhnu levým, začne se automaticky kopírovat (i když je to jen v rámci jednoho diskového oddílu). Chtěla bych, aby se mi alespoň zobrazila nabídka s volbou kopírování/přesouvání :o)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Karolina,
když to mám nastavené na pravé tlačítko, jak přesunu soubor?
Tahas lavym, stlacis prave, pustis lave, pustis prave. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Sob
Power Member
Power Member
Posts: 941
Joined: 2005-01-19, 17:33 UTC

Post by *Sob »

Velmi uzitecna vec jsou klavesovy zkratky, vrele doporucuju. V tomhle pripade konkretne F5 a F6.
Karolina
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2010-07-30, 17:41 UTC

Post by *Karolina »

Díky :)
Post Reply