Možnosť v TC

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
ArMinO
Junior Member
Junior Member
Posts: 6
Joined: 2011-09-23, 13:31 UTC

Možnosť v TC

Post by *ArMinO »

Ahojte. Chcel by som sa spýtať, či by sa nedalo niečo robiť s jednou možnosťou Send to (Odoslať do). Ide o Bluetooth. Nainštaloval som si ovládač na bluetooth BT-253 a mám Windows 7 x64. Keď si zvolím možnosť, že chcem do nejakého zariadenia niečo poslať, tak mi cez TC nezobrazí možnosť Bluetooth. Avšak keď prejdem do Win Exploreru a kliknem tam pravým, tak tam tá možnosť je.

Súbor pre tento odkaz na bluetooth, ktorý je v priečinku:

Code: Select all

%APPDATA%\Microsoft\Windows\SendTo
sa nazýva:

Code: Select all

bluetooth.btwsendto
Ak by sa s tým nedalo nič robiť, tak aspoň by som bral, keby tam bol nejaký rýchly prechod do Win Exploreru. Aby som sa nemusel vracať o priečinok vyššie, aby som ho pravým dal otvoriť v Exploreri, ale aby som ho jedným kliknutím dokázal otvoriť v exploreri.

Keby som to mal napísať priamo do priečinka TC8Beta segesstions v EN, tak mi treba napísať a posnažím sa. :)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj ArMinO,
Ejha, so SendTo som sa moc nehral, ale existuje niekolko tem, kde sa to menu riesilo, skus dat hladat *sendto* tuna na fore.
Co sa tyka rychleho spustenia exploreru, tak stlac bodku (mal by sa aktivovat command line a zobrazit bodka) a enter.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
ArMinO
Junior Member
Junior Member
Posts: 6
Joined: 2011-09-23, 13:31 UTC

Post by *ArMinO »

Oh... Ďakujem za to rýchle aktivovanie exploreru... Parádna vec. :)

Vyskúšam to tu prehrabať a popozerám sa tu naokolo. :)
Resp. keby vývojár vedel nejako do možnosti sendto hodiť aj ten typ súboru ".btwsendto", bolo by to parádne. :)

//EDIT
A čo na to pozerám, tak ten "bluetooth.btwsendto" súbor, je vlastne prázdny súbor, ktorý má 0kB a je to vlastne len "odkaz" na priame posielanie na Bluetooth.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

ArMinO,
a) skusal si so 64-bitovym TC?
b) Problém s kontextovým menu

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
ArMinO
Junior Member
Junior Member
Posts: 6
Joined: 2011-09-23, 13:31 UTC

Post by *ArMinO »

Nainštaloval som x64 verziu a prekopíroval som ten súbor do priečinka

Code: Select all

c:\Users\Default\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo\
a už to v pohode zobrazuje. Vďaka zatiaľ za pomoc. :)
Post Reply