Chyba v TC 7rc1 - Vytvorit slozku?

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Chyba v TC 7rc1 - Vytvorit slozku?

Post by *totcmd »

Chyba v TC 7rc1 - Vytvořit složku?
Mám pod kurzorem soubor třeba "tcmd7rc1.exe"
Klepnu na F7 vytvořit adresář - v dialogovém okně se mi objeví "tcmd7rc1.exe" což je název adresáře který chci opravdu vytvořit, klepnu na ok a TC mi ohlásí chybu bla bla adresář nebyl vytvořen. Když totéž skusím v druhém panelu/složce, kde daný soubor není - klepnu na F7 a název "tcmd7rc1.exe" dopíšu ručně tak se mi složka "tcmd7rc1.exe" vytvoří... Starší verze TC mi toto nedělali - adresáře tohoto typu tvořím skoro pořát :)
Prosím vyzkoušejte to někdo taky, nebo se to děje jenom mě?
Případně to, moc prosím, napište do fóra bug 7.0...
Jestli to tam už ovšem není...
Zdravím...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Nemozes vytvorit adresar s rovnakym menom, ako ma uz subor.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak z jiného soudku. Mám složku jejíž název obsahuje tečku příklad help_cz.chm v této složce mám soubor totalcmd.chm Když se pokusím tuto helpku otevřít poklepáním tak mi windows hlásí stažení souboru a helpku otevře úplně blbě. Následně když složku přejmenuji na help_cz_chm tak ten chm soubor chodí bez potíží. Když tečku šoupnu jinam příklad help.czchm tak je to ok. Tušíte proč se tak děje?

No a k minulému postu jsem prostě zoufalec který si ani nepamatuje co a jak dělá...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

No, prave som to vyskusal, a Explorer sa sprava rovnako.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply