Alt+podtrzene pismeno

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Alt+podtrzene pismeno

Post by *totcmd »

Ovládání TC z klávesnice...
Já se můžu střelit do hlavy...
Dodělávám češtinu pro 7 verzi TC. Ve Windows v Ovládacích panelech - Zobrazení - Efekty - mám vždy zrušené zatržnítko u Skrýt podtržení písmen kláves. zkratek až do stisknutí Alt (pracuji na noťasu tak to používám); Zatržnítko jsem zrušil a v dialozích konfigurace TC mi to ve "starých" příkazech chodí (změna zobrazení podtržených písmen) v nových příkazech je mám stále zobrazená (ať dělám co dělám)... Můžete prosím někdo Konfiguraci projít jestli to taky máte (chyba v TC7), nebo jsem to podělal někde já (& - mám po kontrole programem difres od Christiana ok), nebo je to bug mých woken.

Prosím spěchá - slíbil jsem Christianovi poslání upravených lng souborů... dnes...

Martin - momentálně online - čekám na odezvu... Prosííím
Last edited by totcmd on 2007-04-29, 20:06 UTC, edited 1 time in total.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Já jsem zapoměl uvést kde to třeba 100% uvidíte karta Obnovit - Refresh "&No refresh for these drives:" N by mělo být "trvale" podtrženo (i v české verzi - pokud máte mou aktulní...)
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

"&No refresh for these drives:" N by mělo být "trvale" podtrženo
Potvrdzujem, je trvalo. I ked mozno to nastavenie vo windows neplati pre ciste texty, ako je tento, iba pre veci ako checkboxy, radiobuttony, gombiky a menu. ale to len tipujem.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Já jsem totiž doplnil do lng velké množství & podle Ghislerova referenčního lng souboru a děsil jsem se, že to budu celé předělávat...
...podle mě nemá & v referenčním lng souboru 100% shodné s angličtinou uloženou v exe.

Navíc má & nějak "zamotaný"... Projížděl jsem větší část konfiguračních dialogů a leckde se to chová nestandardně... - jiná reakce než bych očekával...

Myslíš, že o tom Mr Ghisler ví... je to bug, kterým se bude aktuálně zabývat nebo má jiné důležitější práce dost... :wink:
Napíšeš mu o tom :?:

Martin
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Si pozri mail. :) :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Hacker wrote:
"&No refresh for these drives:" N by mělo být "trvale" podtrženo
Potvrdzujem, je trvalo. I ked mozno to nastavenie vo windows neplati pre ciste texty, ako je tento, iba pre veci ako checkboxy, radiobuttony, gombiky a menu. ale to len tipujem.
Potvrzuju tvoje potvrzení i tipování.
Kontextová nápověda Windows wrote:Určuje, že se do doby, než začnete k navigaci v systému Windows používat klávesnici (obecně jsou to klávesy ALT, TAB a klávesy se šipkami), nebudou zobrazovat klávesové zkratky (podtržené znaky v nabídkách a popisech ovládacích
prvků) a indikátory výběru (tečkované obdélníky okolo objektů).
Čili pouze ovládací prvky a nabídky.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Iv@n,
Dik, kontextovu napovedu som cital aj ja, ale z "keyboard shortcuts" a "input focus indicators" som nebol o moc mudrejsi, ze na co sa vztahuju.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply