SFX - zkomprimovat soubory

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

SFX - zkomprimovat soubory

Post by *totcmd »

Dialogové okno zkomprimovat soubory...

Tady mám trochu "pakárnu".

Když v okně TC - Zkomprimovat soubory - označím vpravo - v části Archivátor např. [archivátor 7z] a pak klepnu na zatržítko [Vytvořit samorozbalovací archiv - SFX] blablabla, tak se (u 7z) označení zruší a označí se mi standardní zip => musím 7z označit znovu a pak je to ok.

V pořadí [Vytvořit samorozbalovací archiv - SFX] - [archivátor 7z] - to samozřejmě funguje...

Je to chyba v TC nebo není...

Jde s tím něco udělat?
Daří se mi to úspěšně motat. Hledám pak ikonku 7z (exe) a nic, tak jsem vždy trochu zmatený, než mi chybka dočápne... U rar to dělá taky...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Chyba to asi nebude, nebo možná záleží na jednotlivých konfiguracích či verzích archivátorů, které jsou v TC nastaveny.
Mně osobně se to automatické přepínání zpátky na ZIP neděje u RAR, ARJ a ACE, u ostatních ano (7z nepoužívám). Z toho soudím, že TC zřejmě provádí nějakou minikontrolu, a když se mu to nezdá a myslí si, že dotyčný archivátor nepodporuje formát SFX (což se divím), přepne na ZIP. Možná máš mišmaš v nastavení archivátorů, nebo se ti do toho nějakým způsobem plete ten 7z.
Jinak nevím.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

totcmd,
Hm, niekde tu o tomto uz bol thread, ale za ten svet ho neviem najst... :(

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply