Cestina pro TC 7.5

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Cestina pro TC 7.5

Post by *totcmd »

Cestina pro TC 7.5

Bohužel jsem nestihl včas poslat české jazykové soubory pro Total Commander 7.5 beta 3.
Tak je nabízím alespoň touto cestou.
V souborech LNG, MNU a INC je provedeno relativně dost změn. Pokud by se někomu něco nezdálo, tak se klidně ozvěte.

Odkaz ke stažení:
http://rapidshare.com/files/233059528/czech-language-files-for-tc75b3.rar

Soubory z archivu (WCMD_CZ.INC, WCMD_CZ.LNG, WCMD_CZ.MNU) zkopírujte do složky LANGUAGE, která se nachází v instalační složce programu Total Commander.

Připomínky vítám.

Martin
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
VT
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2013-01-30, 19:35 UTC

dostupnost češtiny

Post by *VT »

Používám nejnovější TC power pack 2.0 od polských autorů a byl bych rád za češtinu - PP 2.0 je založen na verzi TC 7.5. Právě proto píšu do tohoto tématu. Šlo by ty jazykové soubory (překlad) aktualizovat (uploadovat někam jinam)? Na RapidSharu už nefunguje.
(chtěl jsem nejdřív použít TC PP 1.7 založeném na TC 6.54 (kde mám CZ), ale ve Win7 se nezobrazují ikony tlačítek)

Předem díky
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Power Pack na dlouho ustrnul ve vývoji. :-(
A tudíž i čeština pro něj. Nic neslibuji ale před chvilkou jsem si ho stáhl na kukačku a podívám se na rozsah změn v jazykových souborech...
Pokud to bude stravitelné, tak zkusím češtinu "obratem" vytvořit.
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
Post Reply