Doplnenie suborov do zaheslovaneho zip suboru

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Rolls
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2009-05-07, 09:26 UTC

Doplnenie suborov do zaheslovaneho zip suboru

Post by *Rolls »

Dobry den,

chcel by som vas poziadat o radu.....

Mam novovytvoreny zaheslovany zip subor, otvorim ho/vojdem pomocou Enter a doplnim k nemu dalsie subory.

Chcel by som dosiahnut, aby pri najblizsom otvoreni tohto doplneneho zaheslovaneho zip suboru, odo mna pytalo heslo pri kopirovani aj na doplnene subory. Je to mozne nastavit ?

Dik vopred,
R.
TC 7.50 pb7
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj Rolls,
Chcel by som dosiahnut, aby pri najblizsom otvoreni tohto doplneneho zaheslovaneho zip suboru, odo mna pytalo heslo pri kopirovani aj na doplnene subory. Je to mozne nastavit ?
Ano, ked tam doplnas dalsie subory, nezabudni zafajknut Encrypt.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Rolls
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2009-05-07, 09:26 UTC

Post by *Rolls »

Dik Hacker,

ale o to mi prave islo, aby som nemusel zadavat opatovne heslo pri pridavani doplnenych suborov.

Povodna predstava bola taka, ze by bolo nastavene hlavne (prvotne zadavane) heslo, pri pridavani by to heslo neziadalo, az samozrejme pri spatnom kopirovani suborov....

R.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj Rolls,
aby som nemusel zadavat opatovne heslo pri pridavani doplnenych suborov
To sa obavam, ze nepojde.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply