TCBurner a cestina

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
LiGieR
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-10-21, 13:04 UTC

TCBurner a cestina

Post by *LiGieR »

Zdravím,

nainstaloval jsem si do TC (v6.55) plugin pro vypalování TCBurner a k němu oficiální češtinu klasickým způsobem přes rozbalení daného souboru v TC, ale čeština nefunguje. Nevím, co dělám špatně, instalace proběhla do správného adresáře c:\totalcmd\plugins\wfx\TCBurner a vytvořila se tam i příslušná složka Lang, kde je soubor s češtinou, ale když spustím TCBurner, tak je anglicky. Verze pluginů jsou TCBurner 0.9.3 a tcbhelp093cz.rar. Zkoušel jsem taky slovenštinu - bezúspěšně. Instalace se přitom netváří nijak složitě:
To install language packs, simply "execute" the Rar file containing the pack, and confirm the query whether the existing plugin should be overwritten, with Yes! Nothing will be overwritten in fact, but the documentation will be unpacked to the same directory as the plugin. TC only "thinks" you wish to overwrite an existing plugin.
Tak nevím v čem je problém. Ne že bych tu češtinu až tak potřeboval, vystačím si i s angličtinou, ale když už tady ta možnost je, tak proč jí nevyužít, že? :wink:
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

V doplňku TCBurner stačí zvolit položku Configuration (dvakrát na ni kliknout nebo stisknout klávesu Enter) a na kartě System u položky Locale File vybrat ze seznamu soubor czech.locale. Kliknout na tlačítko OK a doplněk bude v češtině.
LiGieR
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-10-21, 13:04 UTC

Post by *LiGieR »

Jo takhle. A já to tam pořád hledal pod nějakou položkou "Language" nebo tak. :) Díky. :wink:
Post Reply