Mmedia lister plugin (Gannier) v TC

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Comos
Junior Member
Junior Member
Posts: 17
Joined: 2008-09-22, 10:34 UTC
Location: Czech Republic

Mmedia lister plugin (Gannier) v TC

Post by *Comos »

Zdravím,

při použití tohoto pluginu v TC a pak například poslouchání hudby nebo videa a následné kopírování nebo jiná operace není možná,neboť TC ten soubor jaksi lockne a jediné co zbývá je zavřít/otevřít TC.
Nemáte někdo s tímto pluginem také zkušenosti,jak se tomuhle vopruzu vyhnout? Anebo je to prostě jen tímhle pluginem.....

Comos
kamowski
Junior Member
Junior Member
Posts: 43
Joined: 2006-08-25, 08:44 UTC
Location: slovakia

Re: Mmedia lister plugin (Gannier) v TC

Post by *kamowski »

Comos wrote:Zdravím,

při použití tohoto pluginu v TC a pak například poslouchání hudby nebo videa a následné kopírování nebo jiná operace není možná,neboť TC ten soubor jaksi lockne a jediné co zbývá je zavřít/otevřít TC.
Nemáte někdo s tímto pluginem také zkušenosti,jak se tomuhle vopruzu vyhnout? Anebo je to prostě jen tímhle pluginem.....

Comos
myslíš tento ? http://physio-a.univ-tours.fr/tcplugins/wlx_mmedia246.zip
používam ho k mojej najväčšej spokojnosti a bez problémov. Skús ho od a znova nainštalovať.
Ak používaš aj http://ghisler.fileburst.com/lsplugins/wlx_mmfactory.zip, tak ho musíš inštalovať až po mmedia
Pomocou F3 si spustím hudbu alebo video a medzitým pokračujem v práci s tcm
Comos
Junior Member
Junior Member
Posts: 17
Joined: 2008-09-22, 10:34 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Comos »

jj používám ten mmedia246.Mě funguje taky bez problémů,akorát,když projíždím hudbu nebo i videa a přesunuju (napřed zavřu lister),tak na mě TC tlamuje,že soubor nelze smazat,jestii ten plugin na tom souboru visí i po zavření nevím,ale stačí zavřít a otevřít TC a soubor můžu v klidu přesunout,což ale dělat to takhle pokaždý je vopruz.Tohle se mě děje pod OS XP.
kamowski
Junior Member
Junior Member
Posts: 43
Joined: 2006-08-25, 08:44 UTC
Location: slovakia

Post by *kamowski »

Comos wrote:jj používám ten mmedia246.Mě funguje taky bez problémů,akorát,když projíždím hudbu nebo i videa a přesunuju (napřed zavřu lister),tak na mě TC tlamuje,že soubor nelze smazat,jestii ten plugin na tom souboru visí i po zavření nevím,ale stačí zavřít a otevřít TC a soubor můžu v klidu přesunout,což ale dělat to takhle pokaždý je vopruz.Tohle se mě děje pod OS XP.
skúsil som to tak, ako to popisuješ, spustím hudbu cez lister, zavriem a presuniem. Žiaden problém, žiadna hláška. Ak si plugin už preinštaloval (aj ten mmfactory, ak ho tam máš), tak je problém asi v tcm a v tom ti neviem pomôcť, nakoľko som len užívateľ :?
sorry

ešte ma napadlo , :shock: :!:
v nastaveniach pluginu nepovoľ "Save last open page"
Ak to máš zaškrtnuté, mohlo by to spôsobovať tvoj problém
Comos
Junior Member
Junior Member
Posts: 17
Joined: 2008-09-22, 10:34 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Comos »

Save last open page mám odškrtlej. na mém druhém compu,kde mám W95 OSRka tenhle problém nemám.Jenom na laptopu s XPčkama mě to dělá tenhle bordel.
kamowski
Junior Member
Junior Member
Posts: 43
Joined: 2006-08-25, 08:44 UTC
Location: slovakia

Post by *kamowski »

Comos wrote:Save last open page mám odškrtlej. na mém druhém compu,kde mám W95 OSRka tenhle problém nemám.Jenom na laptopu s XPčkama mě to dělá tenhle bordel.
xp čkom to nebude ja ho mám tiež
carlosz123456
Junior Member
Junior Member
Posts: 4
Joined: 2011-12-07, 08:13 UTC

Re: Mmedia lister plugin (Gannier) v TC

Post by *carlosz123456 »

kamowski wrote:
Comos wrote:Zdravím,

při použití tohoto pluginu v TC a pak například poslouchání hudby nebo videa a následné kopírování nebo jiná operace není možná,neboť TC ten soubor jaksi lockne a jediné co zbývá je zavřít/otevřít TC.
Nemáte někdo s tímto pluginem také zkušenosti,jak se tomuhle vopruzu vyhnout? Anebo je to prostě jen tímhle pluginem.....

Comos
myslíš tento ? http://physio-a.univ-tours.fr/tcplugins/wlx_mmedia246.zip
používam ho k mojej najväčšej spokojnosti a bez problémov. Skús ho od a znova nainštalovať.
Ak používaš aj http://ghisler.fileburst.com/lsplugins/wlx_mmfactory.zip, tak ho musíš inštalovať až po mmedia
Pomocou F3 si spustím hudbu alebo video a medzitým pokračujem v práci s tcm
Taky mi funguje dobře na XP-čkách. Jenom nevím jak docílit toho, aby pokud spustím mp3 z adresáře, tak aby bylo možné stisknout "P" nebp "N" pro další nebo předcházející skladbu.Tlačítka tam sice jsou, ale jsou nepřístupná. Díky.
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Re: Mmedia lister plugin (Gannier) v TC

Post by *jvh »

carlosz123456 wrote:Taky mi funguje dobře na XP-čkách. Jenom nevím jak docílit toho, aby pokud spustím mp3 z adresáře, tak aby bylo možné stisknout "P" nebp "N" pro další nebo předcházející skladbu.Tlačítka tam sice jsou, ale jsou nepřístupná. Díky.
Ahoj,

zkus označit soubory a Shift+F3 (případně kombinaci kláves dle nastavení v "Prohlížení a úpravy" -> "Interní prohlížeč otevře vybrané soubory"), pak klávesy "N" a "P" fungují.
Také je možné přes F3 otevřít playlist (*.m3u) a přecházet mezi skladbami pomocí šipek.
Post Reply