Formát času

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
l.e.xx.i
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-01-13, 14:22 UTC

Formát času

Post by *l.e.xx.i »

Chci mít seřazené složky podle data, jenže můj fotmát data je mmddyyyy. Jak to můžu změnit na klasiku ddmmyyyy? Chtěla jsem to vyřešit přeinstalací, nainstalovala jsem novou verzi ale i dál problém přetrvává. Má někdo radu?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj l.e.xx.i,
TC sa riadi nastaveniami Windows, takze Start - Control Panel - Regional Settings.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Ještě můžeš zkusit vytvořit a používat tzv. vlastní sloupce (Zobrazit -> Vlastní sloupce -> Nastavit vlastní sloupce)
viz třeba: dialogove-okno-vlastni-sloupce.html

Já mám raději pořadí rok-měsíc-den, při řazení souborů a složek podle data mi to přijde praktičtější...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
l.e.xx.i
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-01-13, 14:22 UTC

Podařilo se

Post by *l.e.xx.i »

Hacker wrote:Ahoj l.e.xx.i,
TC sa riadi nastaveniami Windows, takze Start - Control Panel - Regional Settings.

HTH
Roman

Díky, no jako měla jsem to všechno správně nastavené. Pro jistotu jsem si rozvinula to rolovací menu a podívala se jestli tam není nějaká jiná možnost-vrátila jsem to na původní hodnotu a odklikla "použít" a najednou to funguje. Ještě jednou díky
Post Reply