problém se spuštením

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Beda
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2013-05-05, 15:00 UTC

problém se spuštením

Post by *Beda »

dobrý den, mám problém se spuštěním TC... normálně ho používám už dlouho - a najednou se začal chovat, jako kdybych chtěla něco instalovat - když poklepu na ikonu, zatmaví se monitor a vyjede hláška Řízení uživatelských účtů - Chcete povolit aby program provedl změny v tomto počítači? (nebo tak nějak to je)

když dám NE, zmizí to a program se nespustí... když dám ANO - teprve se normálně otevře TC... jako kdybych neměla oprávnění ho spouštět, nebo já už fakt nevím co... co s tím mám dělat?????

mám Windows7 64bit

děkuji za všechny rady a názory - je to dost hrozné
Last edited by Beda on 2013-05-06, 12:07 UTC, edited 1 time in total.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj Beda,
Kedze mam UAC vypnuty, skusim si tipnut - nesnazis sa TC spustat s administratorskymi pravami aj ked ty pracujes pod beznym uctom? Skus pozriet vlastnosti ikony - pravy klik na ikonu - vlastnosti, a ja mam na karte "Compatibility" moznost uplne dolu "Run this program as an administrator".

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Beda
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2013-05-05, 15:00 UTC

Post by *Beda »

DĚKUJU!!!!!!

bylo to přesně ono, jsem strašně moc zavázaná - kdy a JAK se mi to tam podařilo navolit netuším, ale zbavil jsi mě obrovské nepříjemnosti, protože TC používám opravdu denně

ještě jednou děkuju moc a jsem ráda, že jsem objevila toto šikovné fórum
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Beda,
Rado sa stalo. :)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply