Správa SMART phone (HTC) přes TotalCommander

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
fitipaldi
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2013-12-16, 16:47 UTC

Správa SMART phone (HTC) přes TotalCommander

Post by *fitipaldi »

Zdravím, rád bych spravoval soubory ve svém HTC telefonu přes TotalCommander. Bohužel se mi po připojení pouze otevře HTCmanager a okno průzkumníka (kde to editovat lze), ale v TotalCommanderu toto připojení nelze najít! :( Když jsem dříve připojil normální mobil Ericsson tak mě to vyzvalo jestli chci zařízení připojit jako "TELEFON" (otevřel se manager) nebo "USB" a dál se to chovalo jak flash disk. Přesně toho bych rád docílil, ale u Androidu se to chová očividně jinak. Jde toho vůbec dosáhnout? Pokud ano, tak kde je chyba? Předem děkuji za všechny postřehy/rady! :)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj fitipaldi,
Skus prikaz cm_opendrives z prikazoveho riadku v TC.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
fitipaldi
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2013-12-16, 16:47 UTC

Post by *fitipaldi »

YESSSS, funguje to - moc dekuji, Hackere!!! :) Nakonec jsem objevil i možnost jak najít ten telefon pres: Zobrazit/Strom složek (Ctrl+F8). Byl jsem proste zvyklý z minulosti najít telefon pod písmenem disku toho konkrétního USB, kam je pripojen, což nyní již nefunguje. Clovek se furt ucí. "cm_opendrives rulezzz!!!" :)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

fitipaldi,
Som rad. :) Este by to malo ist najst cez Breadcrumb bar, teda ten klikatelny "ministrom", ked kliknes na aktualnu cestu v tom modrom riadku hned nad suborovym panelom.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
fitipaldi
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: 2013-12-16, 16:47 UTC

Post by *fitipaldi »

Ano, to jde taky! Tak to dekuji mnohokrát. Na zacátku jsem mel nula rešení a ted jich mám dokonce na vybranou :) Je videt, že jsem se zeptal na správném míste!
Post Reply