Prvni prispevek :) / First post :)

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Agony
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2006-04-29, 18:05 UTC
Location: Czech Republic

Prvni prispevek :) / First post :)

Post by *Agony »

Čau, tak snad jen pro radost :lol: . Je sice pěkné, že se založilo české a slovenské fórum, připadám si teď slavný :D, ale stále mi nikdo neodpověděl na můj původní dotaz, i když jsem se z počátku nejevil v dobrém světle :D

Hello, just only for gloat :D. It´s really nice that You was created cz&sk phorum, I feel famous :D, but I still haven´t got a answer for my question which I sent as first, although I don´t show in "good light" :D ("good light" is maybe idiom - I don´t know - that´s mean good person)
Agony
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2006-04-29, 18:05 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Agony »

A muzu psat i do toho anglickeho fora??? :lol: Mne se to tam libi :lol:

May I write in english phorum, too? I like english phorum :D
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj,
Ta povodna otazka bola predsa len trosku emotivna, a v podstate nikto nepochopil, o co ide. Tak vsetci len tipovali. A ludia ti v ramci moznosti odpovedali.

Ak TC hlasil, ze subory su odlisne, tak sa nieco posahalo pri downloade, vobec nic sa nemuselo menit na serveri, staci, aby bolo blbe spojenie. Mozno, keby si podrobnejsie popisal ten problem, resp. ako k nemu doslo, boli by sme mudrejsi. :)

Samozrejme, ze mozes pisat aj na anglicke forum, ale "crossposting", t.j. pisanie prispevkov o tom istom na rozlicne fora nie je vitany, radsej sa drz jedneho. Ludia ti pomozu aj tam. Anglicke forum ma ale najvacsi dosah, treba priznat.

A tu prispevky nemusis pisat obojjazycne, kedze toto je slovenske a ceske forum.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Agony
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2006-04-29, 18:05 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Agony »

zdravim, nebezpeci ztraty dat uz je zazehnano, takze OK. A kde ty ses vlastne vzal na foru o TC???

Jen dotaz: Presne jsem to nepochopil s tim psanim:
crossposting znamena, ze nemam psat dva stejne dotazy do ceskeho a anglickeho fora NEBO ze se nemam ptat na vec ktera uz byla probirana a mel bych pouzivat funkci hledat? 8)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

A kde ty ses vlastne vzal na foru o TC???
No, TC pouzivam uz dlho, reportujem bugy, bol som jeden z tych, ktori navrhli vytvorenie fora, bavi ma robit Tech Support, tak som tu.:)
crossposting znamena, ze nemam psat dva stejne dotazy do ceskeho a anglickeho fora
Ano, vseobecne do hociktorych dvoch for.
se nemam ptat na vec ktera uz byla probirana a mel bych pouzivat funkci hledat?
To tiez, ale tomu sa nehovori "crossposting" ale "use the search". ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Agony
Junior Member
Junior Member
Posts: 10
Joined: 2006-04-29, 18:05 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Agony »

Zajímavé, jen tak dál, byl jsem tady na tomto fóru první a jak vidím, tak zdaleka ne poslední. Nečekal jsem, že se tady objeví tolik příspěvků, asi sem začnu chodit pravidelně :D
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

"use the search"

Post by *totcmd »

"use the search"
Tak tohle zase nechapu ja. Ve vetsine pripadu se pohybuji na jednojazycnych forech, kde "problematiku" funkce hledat jednoznacne chapu. Jak je to ve vicejazycnych forech mi jaksi unika.. Hledam-li odpoved na nejakou otazku a najdu ji ve foru (en, de,...) a presto ji neporozumim (napr. z duvodu jazykove bariery) mam si dane tema nechat upresnit Tam, nebo Zde, na cz/sk... Forum cz/sk je preci take i pro ty co nevladnou jinym jazykem...

Jinak moc dekuji za spusteni cz/sk fora mooc mi chybelo :D
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

totcmd,
Hledam-li odpoved na nejakou otazku a najdu ji ve foru (en, de,...) a presto ji neporozumim (napr. z duvodu jazykove bariery) mam si dane tema nechat upresnit Tam, nebo Zde, na cz/sk...
Nuz, kde ti to viac vyhovuje. Vyhody a nevyhody oboch alternativ asi zvazis aj sam.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply