bug? - zadavani hesla u archivu *.rar

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

bug? - zadavani hesla u archivu *.rar

Post by *totcmd »

Mám takový zvláštní BUG...
Používám WindowsXP Pro SP3 a TC 7.04a
Většinou rozbaluji zaheslované archivy *.rar přes pravou myšku položkou: WinRAR -> Extrahovat do "název souboru"
...po té se mi otevře okno WinRARu s prosbou o zadání hesla...
Pokud začnu psát heslo ihned, přepne se mi dané okno raru do pozadí... (tím mám TC v popředí) a místo toho se mi všechny znaky začnou vypisovat do okna TC - Rychlé hledání (V konfiguraci mám nastavenou volbu Písmena - s editačním okénkem...) Pokud ale chvilku počkám, do chvíle než mi znatelně problikne obrazovka (cca po 2sekundách), tak už je pak vše OK. Děje se to jenom mě?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13064
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Hm, skus vypnut autorefresh v TC konfigu, pripadne skus 7.0 - 7.03, ci to robi so vsetkymi verziami.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Takže ještě jsem nápad Hackera nevyzkoušel, ale...


Pokud zadám rozbalení zaheslovaného archivu *.rar přes pravou myšku položkou: WinRAR -> Extrahovat do "název souboru"

...tak se mi po té se mi otevře okno WinRARu s prosbou o zadání hesla...

...TC nebo RAR na pozadí vytvoří v panelu TC složku s názvem archivu...
no a pokud heslo nezadám a stisknu v okně rar (žádost o heslo) Storno - tak mi ta složka zůstane vytvořena...

A to se ve starších verzích nedělo - to vím téměř s jistotou...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13064
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

V starsich verziach RARu? TC?
Mozno by RAR chcel ten adresar aj zmazat, ale je blokovany, skus mrknut Unlocker alebo Process Monitor.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Hacker wrote:Hm, skus vypnut autorefresh v TC konfigu, pripadne skus 7.0 - 7.03, ci to robi so vsetkymi verziami.

Roman
Trošku jsem hledal "autorefeš"...

Měl jsi na mysli:

WatchDirs=0 Ovládá funkci automatických aktualizací seznamu složek. Zjistí, když jiné programy než Total Commander přidají, změní nebo odstraní soubory zobrazené v aktivním panelu souborů.
Stačí sečíst následující čísla:
1: zapnout volbu (standardně: vypnuta)
2: zjišťovat také změny velikosti, data, atributů
4: umístit nově přidané soubory na KONEC seznamu souborů (standardně: seřazeny)
8: nereagovat na aktualizace, pokud TC není v popředí
16: aktualizovat zápatí (celkový počet souborů). Upozornění: U velkých složek může být pomalé!
32: aktualizovat záhlaví (volný prostor na disku). Upozornění: U velkých pevných disků může být pomalé!
256: Pípnout při každé automatické aktualizaci (užitečné při ladění)

či to mám hledat ještě jinde?



...Mám další kousek k průzkumu v TC 7.04a:
Uklízel jsem HD a nastavil jsem winrar tak, aby po komprimaci archiv otestoval a pak původní složku smazal. No a složka v TC zůstane!?! - dokud nestisknu "znovunačtení zdroje"... hm
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13064
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

totcmd,
Trošku jsem hledal "autorefeš"...

Měl jsi na mysli:

WatchDirs=0
Configuration - Options - Refresh.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13064
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Tak, v 7.5 by tento bug mal byt uz vyrieseny. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply