ftp kopírování skrytých souborů

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
geon
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2009-02-25, 11:33 UTC

ftp kopírování skrytých souborů

Post by *geon »

Ahoj,

když kopíruji celé složky z ftp na lokál, tak se mi nekopírují skryté soubory (ty s tečkou na začátku) z podsložek, přesto že mám zapnuto Zobrazit skryté soubory.

Díky
P.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Net - FTP Show Hidden Files.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

Ahoj,

jakou máš verzi TC?
Zmínka o problémech s kopírováním skrytých souborů z FTP je tady http://www.ghisler.ch/board/viewtopic.php?t=17873, kdy to nefungovalo při přenosu na pozadí, což bylo ve verzi TC 7.03 beta 1 odstraněno (28.12.07 Added: Background transfer manager: Consider the state of the option"FTP show hidden files" when downloading entire subdirectories).

A tady http://www.ghisler.ch/board/viewtopic.php?t=17873, kde záleží na na nastavení FTP serveru (LIST v. LIST -la), ale to je už také hodně "fousatý" topic. Zlobí to na všech všech serverech nebo pouze na tom jediném?

Jinak doplňuji ještě nastavení v wcx_ftp.ini v sekci [General] FtpShowHidden=1 (Help 4.b.) a interní příkaz cm_FtpHiddenFiles.


Edit: :shock: Tak opět, než jsem to naklofal Hacker byl rychlejší... :lol:

2 Geon: Koukal jsem do minulého topicu, kde píšeš, že máš verzi TC 7.02, takže problém asi bude... - viz výše uvedené odkazy.
geon
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2009-02-25, 11:33 UTC

Post by *geon »

2Hacker: dyt to tam píšu, že to mám zaplé ...
2jvh: skvělé, díky. už to jede z tou 7.04.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

geon,
dyt to tam píšu, že to mám zaplé ...
Su dve odlisne nastavenia - pre lokalne disky a pre FTP. Mohol si omylom mysliet to druhe.
Ale som rad, ze to uz ide. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply