Jak zobrazit MP3 přehrávač?

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Zik
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-03-13, 15:04 UTC
Location: Czech Republic

Jak zobrazit MP3 přehrávač?

Post by *Zik »

Ahoj,
chci smazat všechny soubory z mého MP3 přehrávače (pomůže to, když blbne, všechno smažu a vložím znova), a znáte to, přes Tento počítač (mám Windows XP Home Edition, servisní balík 3) to moc nejde, mnoho souborů nejde smazat. Rád bych to udělal přes Total Commander, ale narozdíl od Tohoto počítače se mi v něm přehrávač nezobrazuje. V Tomto počítači je uveden úplně dole, v kategorie „Jiný“ (na úrovni „Jednotky pevných disků“ nebo „Zařízení s vyměnitelným úložištěm).

Víte někdo, jak jej zobrazit? Případně poskytnu další informace.
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Re: Jak zobrazit MP3 přehrávač?

Post by *jvh »

Ahoj,

nainstaluj si doplněk Windows Media Device plugin 0.76, přehrávač by pak měl být dostupný přes Lišta s disky->Místa v síti\MediaAudio.
Další EN info tady.

Ještě to můžeš zkusit přes Menu->Příkazy->Otevřít složku Plocha->Tento počítač atd., případně interní příkaz cm_OpenDrives (do příkazového řádku nebo přidat tlačítko do lišty).
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Zik,
narozdíl od Tohoto počítače se mi v něm přehrávač nezobrazuje
Skus Commands - Open Desktop Folder a odtial dalej, alebo pripadne mozes skusit MTP plugin.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Kua, pre zmenu rychlejsi jvh. :D

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Zik
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-03-13, 15:04 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Zik »

Povedla se hned ta nejjednodušší rada, přes příkazy, byl tam Tento počítač. Díky.

Jinak jsem poprosil administrátory, aby naistalovali do fóra češtinu, hrozně špatně se to čte. :wink:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Zik,
Povedla se hned ta nejjednodušší rada, přes příkazy, byl tam Tento počítač. Díky.
Sme radi. :)
Jinak jsem poprosil administrátory, aby naistalovali do fóra češtinu, hrozně špatně se to čte.
No, diakritika v prispevkoch je v pohode, len v nazvoch tem moc nie, ale tak tam sa da prezit bez makcenov a dlznov.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Zik
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-03-13, 15:04 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Zik »

Ještě instaluju Windows Media Device plugin 0.76, jeden soubor mi nejde smazat ani přes Commander, takže to chci zkusit přes příkazový řádek (půjde to). Kam mám ten soubor dát? Hledal jsem na disku, ale nikde jinde jsem žádný soubor s koncovkou .wfx nenašel.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Zik,
Kam mám ten soubor dát? Hledal jsem na disku, ale nikde jinde jsem žádný soubor s koncovkou .wfx nenašel.
No, ked stiahnes subor wmdmplug.zip a das nanho Enter, tak by ti mal TC ponuknut moznost automaticky tento plugin nainstalovat. Mas najnovsiu verziu TC?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Zik
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-03-13, 15:04 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Zik »

Omlouvám se, jsem laik, co je TC? :oops:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Zik,
Omlouvám se, jsem laik, co je TC?
Je to zlozite, ale v tomto kontexte je to Total Commander. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Zik
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2009-03-13, 15:04 UTC
Location: Czech Republic

Post by *Zik »

Aha, to by mě nenapadlo... :D

Ne, měl jsem 5.50, navíc jsem ten archiv rozbaloval ne v Commanderu, už to jde, díky... ;-)
Post Reply