Preblikavanie TotalCommandera s ovladacom IntelliPoint

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
daenis
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2009-05-28, 19:32 UTC

Preblikavanie TotalCommandera s ovladacom IntelliPoint

Post by *daenis »

Zdravim..
Pouzivam TCMD 7.5 public beta1 a mam mys Wireles IntelliMouse Explorer 2.0. Ked nainstalujem ovladace od microsoftu IntelliPoint, tak mi okno s nahladom suborov v TCMD preblikava-deje sa to nahodne, niekolko krat za minutu. Je jedno aku verziu tcmd mam a tak isto je jedno aku verziu ovladaca pre mys, stale to preblikava. Skusane to bolo uz na viacerych novych instalacia WinXP. Problem pretrvava.
Ked ovladace vyhodim, preblikavanie prestane.

Momentalne som radsej vyhodil ovladace mysi aby to neblikalo, ale zase nemozem mysku nastavit tak ako by som si zelal. Je to mrzute.

Nestretol sa stym niekto?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj daenis,
Daj na fore hladat intellimouse alebo intellipoint, mozno ti nejake z danych prispevkov pomozu, napr. co sa tykaju nvidie alebo vypnutia Cleartype.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
daenis
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2009-05-28, 19:32 UTC

Post by *daenis »

Ahoj Hacker,
skusal som hladat, mozno som hladal zle, zial nic co by mi pomohlo som nenasiel... :(
jvh
Member
Member
Posts: 187
Joined: 2007-07-20, 12:28 UTC

Post by *jvh »

Ahoj,

něco je tady (zkus použít starší verzi MS IntelliPoint 5.3, příp. 5.5), ClearType+Intellipoint se řešil tady (pravda, je to jiný problém).

Dále zkus hledat v Googlu "Nvidia IntelliPoint flickering", příp. "ipoint.exe flickering" (německy flackern), je toho tam vážně mraky - zde jeden z mnoha...
Post Reply